Apkures maksa

Ārgaisa vidējā temp.+7,5+1,9-0.4-4.9+1,6+4,3
Nr.p/kAdreseoktobrisnovembrisdecembrisjanvārisfebruārismarts1 MWh cena, EURno 01.11.2023no 01.12.2023
1Zeiferta 1 0.381.892.252.682.121.5388.9688.9689.7
2Zeiferta 3 0.451.491.762.241.661.388.9688.9689.7
3Zeiferta 5 0.732.222.492.942.331.8888.9688.9689.7
4Zeiferta 7 0.221.221.351.861.311.0388.9688.9689.7
5Zeiferta 9 Renovēta0.120.710.871.160.840.6288.9688.9689.7
6Zeiferta 12 0.341.061.381.541.150.7788.9688.9689.7
7Zeiferta 14 0.581.62.142.572.021.3988.9688.9689.7
8Zeiferta 16 Renovēta0.120.550.791.030.730.4688.9688.9689.7
9Zeiferta 20 Renovēta0.160.570.780.990.750.4488.9688.9689.7
10Zeiferta 24 Renovēta0.130.630.881.110.810.4888.9688.9689.7
11Zemgales 2 0.471.772.162.742.11.6288.9688.9689.7
12Zemgales 4 0.662.022.3532.241.6788.9688.9689.7
13Zemgales 6 0.451.842.052.71.91.3388.9688.9689.7
14Zemgales 8 0.551.962.323.012.131.6588.9688.9689.7
15Zemgales 10 0.581.862.923.252.692.1488.9688.9689.7
16Zemgales 11 Renovēta0.210.881.081.340.990.7388.9688.9689.7
17Zemgales 12 0.551.561.872.221.771.0988.9688.9689.7
18Zemgales 13 Renovēta0.120.690.831.090.850.5488.9688.9689.7
19Zemgales 14 0.611.942.293.192.411.9388.9688.9689.7
20Zemgales 15 Renovēta0.220.881.121.20.880.6588.9688.9689.7
21Zemgales 16 0.541.742.132.591.921.5788.9688.9689.7
22Zemgales 18 0.421.651.832.331.721.388.9688.9689.7
23Zemgales 19 0.451.581.622.091.661.2788.9688.9689.7
24Zemgales 20 0.662.122.482.982.31.8488.9688.9689.7
25Zemgales 21 0.411.811.922.441.891.4488.9688.9689.7
26Zemgales 22 0.421.411.771.961.761.2888.9688.9689.7
27Zemgales 23 0.341.441.562.061.531.2188.9688.9689.7
28Zemgales 25 Renovēta0.030.650.841.130.890.5488.9688.9689.7
29Zemgales 27 0.131.131.671.981.310.8288.9688.9689.7
30Zemgales 28 0.481.462.032.252.041.3888.9688.9689.7
31Zemgales 30(1-45)0.371.441.772.131.581.1988.9688.9689.7
32Zemgales 30(46-90) 0.491.781.932.251.791.5388.9688.9689.7
33Zemgales 32 0.451.551.762.171.771.4688.9688.9689.7
34Zemgales 34a 0.511.641.752.271.71.4288.9688.9689.7
35Zemgales 34b 0.551.671.692.261.671.0888.9688.9689.7
36Zemgales 34c 0.591.771.692.371.751.5488.9688.9689.7
37Zemgales 35 0.421.731.982.341.871.5188.9688.9689.7
38Zemgales 41 0.611.982.143.172.431.4888.9688.9689.7
39Zemgales 43 Renovēta0.080.590.751.010.660.3788.9688.9689.7
40Zemgales 45 0.521.671.552.331.371.1388.9688.9689.7
41Zemgales 47(1-20)0.611.9422.692.041.2488.9688.9689.7
42Zemgales 47(21-76)0.581.892.032.892.211.488.9688.9689.7
43Zemgales 49 0.591.912.092.82.091.5288.9688.9689.7
44Zemgales 51 Renovēta0.080.660.731.110.750.4288.9688.9689.7
45Jelgavas 7 Renovēta0.230.590.811.020.720.4788.9688.9689.7
46Jelgavas 9 0.441.831.972.511.871.4688.9688.9689.7
47Jelgavas 12 0.51.61.722.21.731.3688.9688.9689.7
48Jelgavas 14 0.381.681.772.221.731.3488.9688.9689.7
49Jelgavas 16 (1-45) 0.481.51.612.321.571.2588.9688.9689.7
50Jelgavas 16 (46-90)0.491.551.662.371.340.9888.9688.9689.7
51Jelgavas 18 0.441.571.832.641.631.3188.9688.9689.7
52Jelgavas 20 Renovēta0.160.730.841.270.670.588.9688.9689.7
53Jelgavas 22 (1-45) 0.471.851.692.551.531.3588.9688.9689.7
54Jelgavas 22 (46-90)0.441.491.622.531.571.2688.9688.9689.7
55Jelgavas 24 Renovēta0.190.750.811.120.650.4888.9688.9689.7
56Jelgavas 26(1-45) 0.61.611.792.591.611.2888.9688.9689.7
57Jelgavas 26(46-90)0.61.531.612.351.461.2288.9688.9689.7
58Jelgavas 28 0.681.81.952.781.771.4688.9688.9689.7
59Jelgavas 30 Renovēta0.050.820.791.220.680.4988.9688.9689.7
60Kūdras 3 Renovēta0.170.580.911.160.810.588.9688.9689.7
61Kūdras 4 0.61.592.573.492.311.588.9688.9689.7
62Kūdras 6 0.511.351.952.51.811.2988.9688.9689.7
63Kūdras 7 0.341.031.692.111.561.188.9688.9689.7
64Kūdras 10 0.611.332.052.571.81.2588.9688.9689.7
65Kūdras 11 0.721.622.353.012.181.5388.9688.9689.7
66Kūdras 13 0.61.62.273.132.471.8388.9688.9689.7
67Kūdras 14 0.571.442.022.882.371.688.9688.9689.7
68Kūdras 15 0.61.832.63.32.471.7988.9688.9689.7
69Kūdras 17 0.661.732.773.42.351.7288.9688.9689.7
70Kūdras 18 0.721.782.363.072.231.6388.9688.9689.7
71Kūdras 19 0.561.492.253.142.251.6788.9688.9689.7
72Kūdras 21 0.681.852.543.092.41.8388.9688.9689.7
73Kūdras 23 Renovēta0.20.731.111.5410.5888.9688.9689.7
74Kūdras 25 0.751.832.823.372.051.5388.9688.9689.7
75Stacijas 2 Renovēta0.220.971.071.51.140.6788.9688.9689.7
76Stacijas 10 0.511.821.892.851.981.3788.9688.9689.7
77Stacijas 12 Renovēta0.20.891.11.691.050.6388.9688.9689.7
78Stacijas 14 Renovēta0.220.780.951.220.940.5788.9688.9689.7
79Stacijas 18 0.621.611.92.661.711.2988.9688.9689.7
80Stacijas 20 Renovēta0.060.640.921.210.910.7188.9688.9689.7
81Stacijas 22 Renovēta0.10.630.811.250.720.4988.9688.9689.7
82Stacijas 24 Renovēta0.130.720.831.320.780.5288.9688.9689.7
83Stacijas 32 0.411.261.722.261.821.1788.9688.9689.7
84Stacijas 34 0.451.541.762.531.981.4188.9688.9689.7
85Stacijas 36 0.651.792.052.792.071.5788.9688.9689.7
86Stacijas 38 0.331.221.692.261.530.9788.9688.9689.7
87Stacijas 40 Renovēta0.220.810.881.260.850.588.9688.9689.7
88Stacijas 42 0.51.661.952.511.931.4788.9688.9689.7
89Stacijas 44 0.351.361.351.861.51.0388.9688.9689.7
90Stacijas 46 0.481.842.122.642.071.3488.9688.9689.7
91Stacijas 480.290.680.81.110.730.5888.9688.9689.7
92Parka 1 0.61.712.152.772.391.4688.9688.9689.7
93Parka 2 Renovēta0.160.730.751.060.790.4588.9688.9689.7
94Parka 4 (1-20) Renovēta0.10.530.680.960.560.3588.9688.9689.7
95Parka 4 (21-76) Renovēta0.10.520.640.920.650.3988.9688.9689.7
96Parka 6 0.581.772.092.52.311.4988.9688.9689.7
97Parka 7 Renovēta0.060.460.610.830.530.3188.9688.9689.7
98Parka 8 0.491.631.962.712.221.5688.9688.9689.7
99Parka 10 0.471.441.562.141.781.3188.9688.9689.7
100Parka 11 Renovēta0.040.630.731.020.840.4688.9688.9689.7
101Parka 12 Renovēta0.170.770.941.410.910.5488.9688.9689.7
102Parka 13 (1-36) 0.381.432.022.72.211.6688.9688.9689.7
103Parka 13 (37-72) 0.421.552.082.62.041.4988.9688.9689.7
104Parka 14 0.542.092.352.992.281.688.9688.9689.7
105Parka 16 Renovēta0.110.520.620.970.660.4188.9688.9689.7
106Skolas 2 (1-45) 0.611.792.122.472.231.9388.9688.9689.7
107Skolas 2 (46-90) 0.351.822.212.652.091.5488.9688.9689.7
108Drustu g. 4 0.220.931.281.641.160.7288.9688.9689.7
109Drustu g. 8 0.41.131.471.811.511.0788.9688.9689.7
110Drustu g. 10 0.441.561.722.121.751.2288.9688.9689.7
111Dalbes 8-I0.281.241.161.61.130.6388.9688.9689.7
112Dalbes 8-II0.361.140.941.370.990.6488.9688.9689.7
113Dalbes 8-III0.31.1711.541.170.788.9688.9689.7
114Pionieru 840.471.281.662.251.411.0460.386.5789.18
115Pionieru 850.731.992.082.541.681.3860.386.5789.18
116Pionieru 860.561.51.842.771.681.4860.386.5789.18
117Pionieru 880.531.341.752.481.581.2760.386.5789.18
118Pionieru 890.561.51.922.731.591.2960.386.5789.18
119Pionieru 900.51.361.752.681.691.360.386.5789.18
120Pionieru 910.541.411.782.651.571.2160.386.5789.18
121Pionieru 920.541.411.792.661.461.1660.386.5789.18
122Meža 3Renovēta0.270.630.851.370.710.4360.386.5789.18
123Meža 4Renovēta0.180.550.731.040.640.4260.386.5789.18
124Meža 50.641.631.862.681.621.3360.386.5789.18
125Meža 60.541.391.692.41.491.2360.386.5789.18
126Meža 7Renovēta0.260.70.91.340.750.5260.386.5789.18
127Meža 80.541.351.662.351.461.260.386.5789.18
128Meža 90.631.621.942.981.841.4460.386.5789.18
129Meža 10Renovēta0.240.590.781.120.720.5560.386.5789.18
130Meža 120.71.722.142.991.861.3960.386.5789.18
131Meža 14Renovēta0.140.50.781.270.710.4960.386.5789.18
132Meža 16Renovēta0.420.911.111.591.020.7760.386.5789.18
133Meža 180.661.411.732.461.521.2460.386.5789.18
134Baznīcas 3Renovēta0.260.590.791.230.670.4660.386.5789.18
135Baznīcas 4Renovēta0.240.680.921.360.860.660.386.5789.18
136Baznīcas 50.641.652.123.072.031.6760.386.5789.18
137Baznīcas 60.581.431.792.461.611.2160.386.5789.18
138Baznīcas 70.741.82.173.061.91.5460.386.5789.18
139Baznīcas 80.691.782.182.991.791.4960.386.5789.18
140Baznīcas 90.651.612.042.91.831.4460.386.5789.18
141Baznīcas 110.711.842.253.231.81.7460.386.5789.18
142Baznīcas 130.751.82.383.041.811.5960.386.5789.18
143Gaismas 1Renovēta0.190.570.791.210.710.5160.386.5789.18
144Gaismas 21.172.633.214.532.892.3960.386.5789.18
145Gaismas 3Renovēta0.260.630.841.270.720.4860.386.5789.18
146Gaismas 40.641.481.892.641.511.1660.386.5789.18
147Gaismas 50.771.772.092.981.791.4660.386.5789.18
148Gaismas 60.691.521.932.811.721.4360.386.5789.18
149Stacija Olaine 31.452.392.964.242.842.2688.9688.9689.7
Ārgaisa vidējā temp.+8,3+2,9-2.9-0.20+2.4+8,2
Nr.p/kAdreseColumn1oktobrisnovembr.decembr.janvārisfebruārismartsaprīlismaijs1 MWh cena, EUR1 MWh cena, EUR (no 23.01.2023)1 MWh cena, EUR (no 08.03.2023)1 MWh cena, EUR (no 01.04.2023)
1Zeiferta 1 0.481.042.542.892.913.180.7890.64113.3496.889.29
2Zeiferta 3 0.411.071.932.132.072.210.7590.64113.3496.889.29
3Zeiferta 5 0.571.552.462.552.512.691.0690.64113.3496.889.29
4Zeiferta 7 0.360.741.591.591.591.570.3690.64113.3496.889.29
5Zeiferta 9 Renovēta0.130.41.011.280.871.150.3890.64113.3496.889.29
6Zeiferta 12 0.230.691.471.471.621.230.3990.64113.3496.889.29
7Zeiferta 14 0.531.382.231.932.551.960.8390.64113.3496.889.29
8Zeiferta 16 Renovēta0.140.430.830.730.940.660.2190.64113.3496.889.29
9Zeiferta 20 Renovēta0.150.610.80.781.090.770.2290.64113.3496.889.29
10Zeiferta 24 0.450.861.341.211.591.110.3990.64113.3496.889.29
11Zemgales 2 0.471.122.152.482.642.50.8790.64113.3496.889.29
12Zemgales 4 0.541.52.542.482.742.590.8890.64113.3496.889.29
13Zemgales 6 0.461.472.432.552.782.771.0490.64113.3496.889.29
14Zemgales 8 0.61.282.562.632.662.590.8790.64113.3496.889.29
15Zemgales 10 0.751.622.983.12.632.720.8990.64113.3496.889.29
16Zemgales 11 Renovēta0.310.641.11.21.121.130.3690.64113.3496.889.29
17Zemgales 12 0.451.451.951.872.412.090.990.64113.3496.889.29
18Zemgales 13 Renovēta0.250.531.021.1511.240.3690.64113.3496.889.29
19Zemgales 14 0.661.442.532.552.62.741.0490.64113.3496.889.29
20Zemgales 15 Renovēta0.60.71.311.371.31.350.4390.64113.3496.889.29
21Zemgales 16 0.711.272.22.632.132.290.9890.64113.3496.889.29
22Zemgales 18 0.551.082.052.172.152.330.7590.64113.3496.889.29
23Zemgales 19 0.511.231.852.231.792.350.8290.64113.3496.889.29
24Zemgales 20 0.561.572.672.712.752.981.0790.64113.3496.889.29
25Zemgales 21 0.440.792.092.121.711.670.7490.64113.3496.889.29
26Zemgales 22 0.251.061.851.642.041.670.5890.64113.3496.889.29
27Zemgales 23 0.581.11.8821.442.060.6690.64113.3496.889.29
28Zemgales 25 Renovēta0.150.290.911.020.650.970.2690.64113.3496.889.29
29Zemgales 27 0.340.761.841.651.421.650.3990.64113.3496.889.29
30Zemgales 28 0.51.52.052.072.512.090.8790.64113.3496.889.29
31Zemgales 30(1-45)0.390.872.062.232.322.220.9290.64113.3496.889.29
32Zemgales 30(46-90) 0.470.781.912.122.022.110.4990.64113.3496.889.29
33Zemgales 32 0.370.851.741.812.022.10.8190.64113.3496.889.29
34Zemgales 34a 0.551.252.22.252.392.310.5990.64113.3496.889.29
35Zemgales 34b 0.511.052.162.222.232.230.8790.64113.3496.889.29
36Zemgales 34c 0.51.162.332.953.072.480.9690.64113.3496.889.29
37Zemgales 35 0.451.062.172.612.011.91.5890.64113.3496.889.29
38Zemgales 41 0.621.462.132.722.771.940.6690.64113.3496.889.29
39Zemgales 43 Renovēta0.110.370.620.890.880.570.1990.64113.3496.889.29
40Zemgales 45 0.471.261.641.942.241.670.6790.64113.3496.889.29
41Zemgales 47(1-20)0.561.441.692.282.491.920.8890.64113.3496.889.29
42Zemgales 47(21-76)0.471.41.922.672.761.890.6190.64113.3496.889.29
43Zemgales 49 0.451.431.962.52.862.20.8190.64113.3496.889.29
44Zemgales 51 Renovēta0.160.610.761.031.130.80.2790.64113.3496.889.29
45Jelgavas 7 Renovēta0.30.420.840.820.950.630.2490.64113.3496.889.29
46Jelgavas 9 0.481.132.222.991.582.570.990.64113.3496.889.29
47Jelgavas 12 0.420.881.8222.112.260.7690.64113.3496.889.29
48Jelgavas 14 0.490.991.912.042.152.270.6490.64113.3496.889.29
49Jelgavas 16 (1-45) 0.421.131.961.742.291.670.7190.64113.3496.889.29
50Jelgavas 16 (46-90)0.421.052.041.822.371.740.7690.64113.3496.889.29
51Jelgavas 18 0.371.292.111.942.581.930.590.64113.3496.889.29
52Jelgavas 20 Renovēta0.240.480.90.831.060.730.2390.64113.3496.889.29
53Jelgavas 22 (1-45) 0.431.171.671.622.051.420.4590.64113.3496.889.29
54Jelgavas 22 (46-90)0.41.432.021.832.451.830.790.64113.3496.889.29
55Jelgavas 24 0.381.111.61.441.861.390.6190.64113.3496.889.29
56Jelgavas 26(1-45) 0.481.221.781.611.991.540.5390.64113.3496.889.29
57Jelgavas 26(46-90)0.481.351.951.872.321.810.6490.64113.3496.889.29
58Jelgavas 28 0.511.252.061.862.351.80.5890.64113.3496.889.29
59Jelgavas 30 Renovēta0.450.620.910.70.930.710.1890.64113.3496.889.29
60Kūdras 3 Renovēta0.150.350.960.740.970.890.2890.64113.3496.889.29
61Kūdras 4 0.581.362.952.212.72.50.9490.64113.3496.889.29
62Kūdras 6 0.421.062.311.892.412.340.8790.64113.3496.889.29
63Kūdras 7 0.230.771.631.281.551.270.5890.64113.3496.889.29
64Kūdras 10 0.681.272.331.812.332.120.990.64113.3496.889.29
65Kūdras 11 0.561.822.192.072.662.540.9390.64113.3496.889.29
66Kūdras 13 0.551.312.942.32.72.66190.64113.3496.889.29
67Kūdras 14 0.631.192.772.12.72.661.0290.64113.3496.889.29
68Kūdras 15 0.641.972.12.092.72.530.9390.64113.3496.889.29
69Kūdras 17 0.621.272.822.272.832.640.9790.64113.3496.889.29
70Kūdras 18 0.71.62.952.312.872.71.0490.64113.3496.889.29
71Kūdras 19 0.541.643.162.252.62.510.9490.64113.3496.889.29
72Kūdras 21 0.571.372.742.12.642.45190.64113.3496.889.29
73Kūdras 23 0.631.011.761.091.421.440.4190.64113.3496.889.29
74Kūdras 25 0.711.562.882.152.912.821.0290.64113.3496.889.29
75Stacijas 2 Renovēta0.220.891.251.121.470.970.490.64113.3496.889.29
76Stacijas 10 0.451.492.172.042.311.810.7790.64113.3496.889.29
77Stacijas 12 0.651.261.461.221.441.050.3690.64113.3496.889.29
78Stacijas 14 0.441.332.091.892.371.980.6690.64113.3496.889.29
79Stacijas 18 0.61.351.921.732.121.660.6690.64113.3496.889.29
80Stacijas 20 Renovēta0.280.41.021.21.121.080.3990.64113.3496.889.29
81Stacijas 22 Renovēta0.10.410.850.790.960.720.1890.64113.3496.889.29
82Stacijas 24 Renovēta0.150.521.030.971.080.80.2590.64113.3496.889.29
83Stacijas 32 0.461.311.481.982.21.640.6190.64113.3496.889.29
84Stacijas 34 0.511.141.472.262.381.670.6390.64113.3496.889.29
85Stacijas 36 0.431.392.282.612.51.870.7490.64113.3496.889.29
86Stacijas 38 0.381.11.532.172.251.540.4790.64113.3496.889.29
87Stacijas 40 0.60.891.231.381.340.980.3290.64113.3496.889.29
88Stacijas 42 0.491.291.662.012.251.730.5190.64113.3496.889.29
89Stacijas 44 0.330.861.591.631.921.390.5490.64113.3496.889.29
90Stacijas 46 0.471.392.22.262.612.080.7990.64113.3496.889.29
91Parka 1 0.421.231.912.142.362.030.990.64113.3496.889.29
92Parka 2 0.511.762.022.412.752.020.8890.64113.3496.889.29
93Parka 4 (1-20) Renovēta0.130.430.670.880.910.670.2890.64113.3496.889.29
94Parka 4 (21-76) Renovēta0.130.410.650.850.870.580.2490.64113.3496.889.29
95Parka 6 0.391.252.122.562.651.910.7790.64113.3496.889.29
96Parka 7 0.370.350.50.730.720.530.2590.64113.3496.889.29
97Parka 8 0.491.521.912.332.581.810.790.64113.3496.889.29
98Parka 10 0.421.21.562.032.281.620.7490.64113.3496.889.29
99Parka 11 Renovēta0.370.750.860.981.030.660.1890.64113.3496.889.29
100Parka 12 Renovēta0.150.630.931.181.230.820.2690.64113.3496.889.29
101Parka 13 (1-36) 0.431.462.192.352.631.930.8290.64113.3496.889.29
102Parka 13 (37-72) 0.351.322.082.342.611.780.7490.64113.3496.889.29
103Parka 14 0.611.812.172.542.942.060.990.64113.3496.889.29
104Parka 16 0.451.111.721.772.121.420.5690.64113.3496.889.29
105Skolas 2 (1-45) 0.421.082.012.312.462.590.6790.64113.3496.889.29
106Skolas 2 (46-90) 0.371.372.352.342.482.440.8390.64113.3496.889.29
107Drustu g. 4 0.220.711.431.441.61.180.4390.64113.3496.889.29
108Drustu g. 8 0.340.931.521.681.891.270.3590.64113.3496.889.29
109Drustu g. 10 0.421.181.812.072.31.590.6290.64113.3496.889.29
110Dalbes 8-I0.230.751.391.41.591.210.4690.64113.3496.889.29
111Dalbes 8-II0.20.781.41.421.641.530.4490.64113.3496.889.29
112Dalbes 8-III0.230.71.381.391.61.230.4790.64113.3496.889.29
113Pionieru 840.490.821.291.140.980.860.3860.360.360.360.3
114Pionieru 850.551.061.591.481.281.160.6660.360.360.360.3
115Pionieru 860.550.971.521.41.21.10.5160.360.360.360.3
116Pionieru 880.660.891.371.291.080.980.5460.360.360.360.3
117Pionieru 890.440.871.431.281.080.950.4460.360.360.360.3
118Pionieru 900.510.871.361.271.090.980.5260.360.360.360.3
119Pionieru 910.430.861.391.361.110.990.4560.360.360.360.3
120Pionieru 920.410.941.471.41.191.090.5960.360.360.360.3
121Meža 3Renovēta0.320.610.580.490.440.1160.360.360.360.3
122Meža 4Renovēta0.320.570.530.430.350.1760.360.360.360.3
123Meža 50.91.421.321.141.090.5960.360.360.360.3
124Meža 60.821.211.090.990.920.4660.360.360.360.3
125Meža 7Renovēta0.410.690.630.510.460.1960.360.360.360.3
126Meža 80.81.21.10.950.910.4860.360.360.360.3
127Meža 90.831.421.41.171.130.5860.360.360.360.3
128Meža 10Renovēta0.330.570.550.50.450.1960.360.360.360.3
129Meža 121.221.521.681.470.660.760.360.360.360.3
130Meža 14Renovēta0.320.560.540.450.380.1560.360.360.360.3
131Meža 16Renovēta0.560.870.820.690.650.2760.360.360.360.3
132Meža 180.841.281.221.030.950.5160.360.360.360.3
133Baznīcas 30.590.850.780.620.550.2860.360.360.360.3
134Baznīcas 4Renovēta0.380.750.70.550.520.1960.360.360.360.3
135Baznīcas 51.021.661.511.31.220.6960.360.360.360.3
136Baznīcas 60.981.451.31.060.950.3460.360.360.360.3
137Baznīcas 71.111.771.621.41.310.6860.360.360.360.3
138Baznīcas 81.011.571.421.211.180.5760.360.360.360.3
139Baznīcas 90.981.51.381.181.120.5560.360.360.360.3
140Baznīcas 111.11.621.461.291.150.6360.360.360.360.3
141Baznīcas 131.171.731.61.381.320.7560.360.360.360.3
142Gaismas 1Renovēta0.30.540.490.430.40.1660.360.360.360.3
143Gaismas 21.682.432.251.971.80.9860.360.360.360.3
144Gaismas 3Renovēta0.380.650.580.510.450.1660.360.360.360.3
145Gaismas 40.981.451.321.121.030.5560.360.360.360.3
146Gaismas 51.041.611.481.31.210.6160.360.360.360.3
147Gaismas 60.951.451.411.211.180.6160.360.360.360.3
148Stacija Olaine 32.443.683.443.512.991.4990.64113.3496.889.29
Ārgaisa vidējā temp.+8,3+3,7-3,9-0.3+0,9+0,8+5,5
Nr.p/kAdreseoktobrisnovembrisdecembrisjanvārisfebruārismartsaprīlismaijs1 MWh cena, EUR1 MWh cena, EUR Janvārī 20221 MWh cena, EUR no 2022.g februāra
1Zeiferta 1 0.480.711.151.831.291.581.6641.6967.0068.00
2Zeiferta 3 0.410.540.891.30.91.061.0641.6967.0068.00
3Zeiferta 5 0.570.671.141.761.181.631.6341.6967.0068.00
4Zeiferta 7 0.360.510.931.410.991.221.1641.6967.0068.00
5Zeiferta 9 Renovēta0.130.230.50.780.530.610.5941.6967.0068.00
6Zeiferta 12 0.230.490.791.190.940.90.7841.6967.0068.00
7Zeiferta 14 0.530.781.371.471.571.441.3941.6967.0068.00
8Zeiferta 16 Renovēta0.140.240.530.540.570.490.4541.6967.0068.00
9Zeiferta 20 Renovēta0.150.260.530.580.560.470.4241.6967.0068.00
10Zeiferta 24 0.450.71.251.31.431.211.241.6967.0068.00
11Zemgales 2 0.470.761.111.781.251.521.6241.6967.0068.00
12Zemgales 4 0.540.871.341.971.441.71.6741.6967.0068.00
13Zemgales 6 0.460.731.291.971.481.831.9341.6967.0068.00
14Zemgales 8 0.60.811.261.931.441.551.2841.6967.0068.00
15Zemgales 10 0.750.911.482.251.481.651.2941.6967.0068.00
16Zemgales 11 Renovēta0.310.320.590.940.570.740.641.6967.0068.00
17Zemgales 12 0.450.631.391.351.31.311.0541.6967.0068.00
18Zemgales 13 Renovēta0.250.280.580.930.740.790.8141.6967.0068.00
19Zemgales 15 0.60.711.091.61.161.431.7741.6967.0068.00
20Zemgales 14 0.660.731.171.471.51.550.8241.6967.0068.00
21Zemgales 16 0.710.741.261.891.291.521.3341.6967.0068.00
22Zemgales 18 0.550.751.191.921.291.561.441.6967.0068.00
23Zemgales 19 0.510.651.021.611.041.361.641.6967.0068.00
24Zemgales 20 0.560.721.181.81.211.591.6541.6967.0068.00
25Zemgales 21 0.440.651.041.771.151.481.6241.6967.0068.00
26Zemgales 22 0.250.531.051.11.061.21.0241.6967.0068.00
27Zemgales 23 0.580.620.991.660.991.311.4541.6967.0068.00
28Zemgales 25 Renovēta0.150.220.440.760.470.590.6141.6967.0068.00
29Zemgales 27 0.340.510.971.571.021.31.1741.6967.0068.00
30Zemgales 28 0.50.741.241.321.271.481.3241.6967.0068.00
31Zemgales 30(1-45)0.390.530.921.451.051.251.2241.6967.0068.00
32Zemgales 30(46-90) 0.470.570.951.61.191.31.4441.6967.0068.00
33Zemgales 32 0.370.630.991.561.151.291.2141.6967.0068.00
34Zemgales 34a 0.550.751.161.791.361.421.241.6967.0068.00
35Zemgales 34b 0.510.671.061.641.241.281.1341.6967.0068.00
36Zemgales 34c 0.50.671.192.031.51.511.4841.6967.0068.00
37Zemgales 35 0.450.550.941.581.051.31.4341.6967.0068.00
38Zemgales 41 0.620.831.461.731.481.91.4141.6967.0068.00
39Zemgales 43 Renovēta0.110.20.450.530.420.50.3941.6967.0068.00
40Zemgales 45 0.470.61.111.31.131.451.1841.6967.0068.00
41Zemgales 47(1-20)0.560.691.21.461.211.631.5741.6967.0068.00
42Zemgales 47(21-76)0.470.581.171.391.11.390.8541.6967.0068.00
43Zemgales 49 0.450.641.171.421.231.481.2841.6967.0068.00
44Zemgales 51 Renovēta0.160.230.540.650.470.610.5241.6967.0068.00
45Jelgavas 7 Renovēta0.30.250.550.560.60.510.4541.6967.0068.00
46Jelgavas 9 0.480.691.061.681.131.511.5741.6967.0068.00
47Jelgavas 12 0.420.640.891.481.011.381.4441.6967.0068.00
48Jelgavas 14 0.490.670.941.611.021.361.4741.6967.0068.00
49Jelgavas 16 (1-45) 0.420.651.151.251.421.21.0341.6967.0068.00
50Jelgavas 16 (46-90)0.420.641.141.161.231.10.9941.6967.0068.00
51Jelgavas 18 0.370.541.181.351.451.281.0241.6967.0068.00
52Jelgavas 20 Renovēta0.240.480.850.971.060.850.6641.6967.0068.00
53Jelgavas 22 (1-45) 0.430.651.211.351.351.321.2641.6967.0068.00
54Jelgavas 22 (46-90)0.40.581.111.241.21.171.1141.6967.0068.00
55Jelgavas 24 0.380.661.141.251.351.281.1741.6967.0068.00
56Jelgavas 26(1-45) 0.480.661.251.361.441.30.9441.6967.0068.00
57Jelgavas 26(46-90)0.480.651.211.311.41.241.0541.6967.0068.00
58Jelgavas 28 0.510.711.31.451.531.331.241.6967.0068.00
59Jelgavas 30 0.450.561.041.11.091.010.8241.6967.0068.00
60Kūdras 3 Renovēta0.150.230.540.630.540.520.4641.6967.0068.00
61Kūdras 4 0.580.771.461.781.161.711.5441.6967.0068.00
62Kūdras 6 0.420.551.211.451.271.391.5241.6967.0068.00
63Kūdras 7 0.230.410.820.960.920.770.6841.6967.0068.00
64Kūdras 10 0.680.731.291.541.351.451.5541.6967.0068.00
65Kūdras 11 0.560.751.371.671.421.521.6241.6967.0068.00
66Kūdras 13 0.550.811.51.851.621.741.941.6967.0068.00
67Kūdras 14 0.630.651.411.661.311.51.6541.6967.0068.00
68Kūdras 15 0.640.821.631.911.651.771.941.6967.0068.00
69Kūdras 17 0.620.731.311.641.491.581.5741.6967.0068.00
70Kūdras 18 0.70.741.31.561.341.441.4641.6967.0068.00
71Kūdras 19 0.540.721.461.791.581.741.7941.6967.0068.00
72Kūdras 21 0.570.631.221.561.351.431.4941.6967.0068.00
73Kūdras 23 0.630.691.662.071.631.831.8541.6967.0068.00
74Kūdras 25 0.710.811.331.521.481.661.6941.6967.0068.00
75Stacijas 2 Renovēta0.220.350.740.740.690.720.6141.6967.0068.00
76Stacijas 10 0.450.641.231.381.351.321.1341.6967.0068.00
77Stacijas 12 0.650.791.551.661.631.551.7741.6967.0068.00
78Stacijas 14 0.440.611.31.281.361.211.1841.6967.0068.00
79Stacijas 18 0.60.641.21.31.261.191.2141.6967.0068.00
80Stacijas 20 Renovēta0.280.530.811.120.790.920.8141.6967.0068.00
81Stacijas 22 Renovēta0.10.210.540.580.570.460.4641.6967.0068.00
82Stacijas 24 Renovēta0.150.250.610.640.710.530.4841.6967.0068.00
83Stacijas 32 0.460.591.031.251.011.31.0341.6967.0068.00
84Stacijas 34 0.510.711.21.41.151.61.2241.6967.0068.00
85Stacijas 36 0.430.651.31.481.281.430.9341.6967.0068.00
86Stacijas 38 0.380.561.081.271.11.381.1841.6967.0068.00
87Stacijas 40 0.60.81.341.591.381.681.1641.6967.0068.00
88Stacijas 42 0.490.671.141.361.141.541.2241.6967.0068.00
89Stacijas 44 0.330.480.931.090.931.090.7641.6967.0068.00
90Stacijas 46 0.470.661.221.431.21.581.2641.6967.0068.00
91Parka 1 0.420.591.141.311.091.460.8841.6967.0068.00
92Parka 2 0.510.711.391.551.231.731.4741.6967.0068.00
93Parka 4 (1-20) Renovēta0.130.210.450.540.450.580.4341.6967.0068.00
94Parka 4 (21-76) Renovēta0.130.190.440.510.420.50.3741.6967.0068.00
95Parka 6 0.390.591.181.381.151.421.1241.6967.0068.00
96Parka 7 0.370.491.011.20.991.341.0541.6967.0068.00
97Parka 8 0.490.641.291.461.211.60.9841.6967.0068.00
98Parka 10 0.420.521.021.21.011.271.1341.6967.0068.00
99Parka 11 0.370.511.121.331.081.531.0341.6967.0068.00
100Parka 12 Renovēta0.150.260.680.740.610.680.5241.6967.0068.00
101Parka 13 (1-36) 0.430.581.231.381.161.581.2241.6967.0068.00
102Parka 13 (37-72) 0.350.461.061.21.061.431.0941.6967.0068.00
103Parka 14 0.610.781.511.731.451.831.4841.6967.0068.00
104Parka 16 0.450.671.481.711.481.971.5241.6967.0068.00
105Skolas 2 (1-45) 0.420.61.021.61.091.351.3441.6967.0068.00
106Skolas 2 (46-90) 0.370.671.091.721.271.471.5941.6967.0068.00
107Drustu g. 4 0.220.340.810.880.70.850.5841.6967.0068.00
108Drustu g. 8 0.340.480.91.040.791.020.6741.6967.0068.00
109Drustu g. 10 0.420.491.081.250.951.230.9241.6967.0068.00
110Dalbes 8-I0.230.360.780.870.710.840.6341.6967.0068.00
111Dalbes 8-II0.20.330.790.870.720.870.6641.6967.0068.00
112Dalbes 8-III0.230.360.780.880.710.850.6241.6967.0068.00
113Pionieru 840.490.821.351.271.040.790.6560.360.360.3
114Pionieru 850.5511.561.51.281.340.9660.360.360.3
115Pionieru 860.550.971.551.41.131.170.8260.360.360.3
116Pionieru 880.661.121.721.571.221.20.8860.360.360.3
117Pionieru 890.440.971.61.441.131.160.7960.360.360.3
118Pionieru 900.510.91.441.321.041.060.6860.360.360.3
119Pionieru 910.430.811.371.261.030.950.6660.360.360.3
120Pionieru 920.410.971.741.571.211.260.8660.360.360.3
Ārgaisa vidējā temp.+9,6+5,7+0,5-2.9-4.7+2,4+6,0+10,3
Nr.p/kAdreseoktobrisnovembr.decembr.janvārisfebruārismartsaprīlismaijs1 MWh cena, EUR1 MWh cena, EUR no 10.03. 2021.
1Zeiferta 1 0.180.681.241.271.260.930.510.3143.3941.77
2Zeiferta 3 0.150.550.930.981.040.760.460.2943.3941.77
3Zeiferta 5 0.210.721.131.171.2710.720.2743.3941.77
4Zeiferta 7 0.150.590.981.011.110.740.420.2343.3941.77
5Zeiferta 9 Renovēta0.080.270.550.570.610.430.250.1543.3941.77
6Zeiferta 12 0.110.440.880.790.90.650.390.1543.3941.77
7Zeiferta 14 0.240.671.141.131.270.910.690.2643.3941.77
8Zeiferta 16 Renovēta0.060.210.420.430.520.330.220.0843.3941.77
9Zeiferta 20 Renovēta0.070.260.490.420.520.330.260.0843.3941.77
10Zeiferta 24 0.20.621.061.031.170.830.610.2343.3941.77
11Zemgales 2 0.180.711.131.21.320.980.720.2843.3941.77
12Zemgales 4 0.211.011.411.481.611.140.690.4343.3941.77
13Zemgales 6 0.210.991.331.471.621.190.620.3243.3941.77
14Zemgales 8 0.130.731.321.351.461.050.690.3843.3941.77
15Zemgales 10 0.20.961.551.571.681.310.890.3543.3941.77
16Zemgales 11 Renovēta0.080.320.560.570.640.480.30.1143.3941.77
17Zemgales 12 0.150.510.931.041.110.770.540.2243.3941.77
18Zemgales 13 Renovēta0.110.320.590.580.660.550.40.1743.3941.77
19Zemgales 15 0.220.881.491.491.51.110.740.4643.3941.77
20Zemgales 14 0.190.811.221.261.41.090.750.2843.3941.77
21Zemgales 16 0.150.871.291.341.461.130.790.3143.3941.77
22Zemgales 18 0.170.791.341.31.330.980.590.3743.3941.77
23Zemgales 19 0.170.741.070.991.150.870.620.2943.3941.77
24Zemgales 20 0.160.71.191.251.360.990.650.4143.3941.77
25Zemgales 21 0.10.531.051.011.190.80.460.1743.3941.77
26Zemgales 22 0.160.430.790.910.950.60.40.1643.3941.77
27Zemgales 23 0.140.691.191.11.270.840.660.2843.3941.77
28Zemgales 25 Renovēta0.080.240.480.450.560.390.20.0843.3941.77
29Zemgales 27 0.180.571.211.141.190.860.460.1743.3941.77
30Zemgales 28 0.210.741.111.191.270.910.70.2743.3941.77
31Zemgales 30(1-45)0.140.571.091.121.250.760.440.2743.3941.77
32Zemgales 30(46-90) 0.160.811.191.011.051.040.50.3243.3941.77
33Zemgales 32 0.150.651.111.021.010.740.460.3243.3941.77
34Zemgales 34a 0.150.681.151.161.310.940.620.3843.3941.77
35Zemgales 34b 0.140.661.181.121.260.890.630.443.3941.77
36Zemgales 34c 0.170.721.181.231.350.940.650.4243.3941.77
37Zemgales 35 0.150.71.311.161.330.840.640.4443.3941.77
38Zemgales 41 0.220.741.231.281.381.090.740.2943.3941.77
39Zemgales 43 Renovēta0.050.160.360.380.390.270.130.0443.3941.77
40Zemgales 45 0.150.651.011.021.070.830.570.2143.3941.77
41Zemgales 47(1-20)0.20.621.071.111.180.940.710.2943.3941.77
42Zemgales 47(21-76)0.170.621.071.141.20.940.650.2543.3941.77
43Zemgales 49 0.220.721.221.271.371.060.730.343.3941.77
44Zemgales 51 Renovēta0.070.20.420.460.480.360.210.0843.3941.77
45Jelgavas 7 0.150.571.051.031.180.850.640.2543.3941.77
46Jelgavas 9 0.170.571.111.21.260.960.650.2343.3941.77
47Jelgavas 12 0.180.5611.061.10.870.610.2443.3941.77
48Jelgavas 14 0.20.670.931.211.050.830.570.2443.3941.77
49Jelgavas 16 (1-45) 0.20.581.081.081.180.860.660.2643.3941.77
50Jelgavas 16 (46-90)0.190.581.091.051.10.80.630.2543.3941.77
51Jelgavas 18 0.130.3911.051.140.840.640.2243.3941.77
52Jelgavas 20 0.170.531.010.991.10.850.570.2243.3941.77
53Jelgavas 22 (1-45) 0.170.521.040.91.020.720.560.2243.3941.77
54Jelgavas 22 (46-90)0.180.51.010.931.060.740.560.2243.3941.77
55Jelgavas 24 0.210.540.940.890.970.730.560.2243.3941.77
56Jelgavas 26(1-45) 0.20.561.071.021.130.870.570.2343.3941.77
57Jelgavas 26(46-90)0.20.571.010.951.040.810.550.2243.3941.77
58Jelgavas 28 0.150.571.071.011.130.850.580.1943.3941.77
59Jelgavas 30 0.170.611.030.881.030.780.610.2643.3941.77
60Kūdras 3 Renovēta0.070.230.430.590.610.350.250.143.3941.77
61Kūdras 4 0.290.71.111.511.580.980.770.3143.3941.77
62Kūdras 6 0.220.610.891.261.250.760.580.2343.3941.77
63Kūdras 7 0.120.340.670.90.890.510.370.1443.3941.77
64Kūdras 10 0.240.781.191.571.691.10.860.3743.3941.77
65Kūdras 11 0.250.751.11.361.510.950.780.3243.3941.77
66Kūdras 13 0.230.7111.361.681.050.840.3543.3941.77
67Kūdras 14 0.220.610.91.281.350.860.760.343.3941.77
68Kūdras 15 0.330.931.291.711.791.150.910.443.3941.77
69Kūdras 17 0.240.690.981.31.50.930.750.3143.3941.77
70Kūdras 18 0.330.871.251.511.340.870.690.2943.3941.77
71Kūdras 19 0.30.721.041.421.470.90.710.2443.3941.77
72Kūdras 21 0.270.821.221.61.430.890.740.3143.3941.77
73Kūdras 23 0.240.620.991.411.580.970.70.2843.3941.77
74Kūdras 25 0.30.811.221.41.741.150.90.3743.3941.77
75Stacijas 2 Renovēta0.110.310.630.610.710.440.290.0843.3941.77
76Stacijas 10 0.20.561.030.961.080.730.530.3543.3941.77
77Stacijas 12 0.310.911.541.471.661.170.830.3643.3941.77
78Stacijas 14 0.260.571.051.071.170.860.580.2643.3941.77
79Stacijas 18 0.230.631.171.11.230.880.630.2843.3941.77
80Stacijas 20 0.160.641.161.161.260.870.510.2843.3941.77
81Stacijas 22 Renovēta0.080.20.480.420.470.250.140.143.3941.77
82Stacijas 24 Renovēta0.030.20.480.520.540.340.190.1143.3941.77
83Stacijas 32 0.170.450.90.931.010.810.580.2143.3941.77
84Stacijas 34 0.150.40.940.971.090.860.550.1743.3941.77
85Stacijas 36 0.190.51.031.111.20.890.590.2243.3941.77
86Stacijas 38 0.120.420.850.931.020.760.490.1843.3941.77
87Stacijas 40 0.190.61.161.191.310.690.2643.3941.77
88Stacijas 42 0.160.561.051.041.130.870.620.2343.3941.77
89Stacijas 44 0.20.410.850.890.890.750.410.2343.3941.77
90Stacijas 46 0.220.611.111.121.231.020.570.3143.3941.77
91Parka 1 0.220.61.091.091.180.990.550.2743.3941.77
92Parka 2 0.210.61.261.251.351.130.590.3143.3941.77
93Parka 4 (1-20) 0.140.350.750.680.660.460.210.0943.3941.77
94Parka 4 (21-76) 0.010.390.690.660.650.470.230.143.3941.77
95Parka 6 0.180.581.191.081.090.90.460.2243.3941.77
96Parka 7 0.160.521.10.940.980.830.430.2243.3941.77
97Parka 8 0.220.611.11.121.261.020.530.2643.3941.77
98Parka 10 0.210.540.960.90.960.760.420.2343.3941.77
99Parka 11 0.150.521.091.011.070.870.440.2143.3941.77
100Parka 12 Renovēta0.080.250.550.530.590.410.210.0843.3941.77
101Parka 13 (1-36) 0.210.631.221.171.311.040.50.2443.3941.77
102Parka 13 (37-72) 0.210.591.11.031.150.90.460.2343.3941.77
103Parka 14 0.260.681.321.331.461.220.680.3743.3941.77
104Parka 16 0.170.641.291.351.51.20.620.343.3941.77
105Skolas 2 (1-45) 0.160.711.221.151.230.910.530.343.3941.77
106Skolas 2 (46-90) 0.140.671.171.121.250.960.60.3643.3941.77
107Drustu g. 4 0.10.380.80.690.80.570.250.1143.3941.77
108Drustu g. 8 0.110.390.770.720.910.670.30.2243.3941.77
109Drustu g. 10 0.190.531.080.991.030.910.490.2643.3941.77
110Dalbes 8-I0.150.360.740.70.730.550.320.1543.3941.77
111Dalbes 8-II0.130.330.710.70.770.510.250.143.3941.77
112Dalbes 8-III0.150.380.770.70.750.550.310.1443.3941.77
113Pionieru 840.541.281.742.22.151.71.060.3360.360.3
114Pionieru 850.320.821.141.441.431.180.720.2760.360.3
115Pionieru 860.320.791.161.491.531.240.740.2860.360.3
116Pionieru 880.440.921.371.671.711.50.910.4160.360.3
117Pionieru 890.340.91.441.661.671.250.710.2660.360.3
118Pionieru 900.330.811.171.461.561.240.720.2360.360.3
119Pionieru 910.250.6611.261.250.980.510.1760.360.3
120Pionieru 920.380.951.431.671.771.410.820.2960.360.3
Ārgaisa vidējā temp.+8,6+4,5+2,9+3,3+2,7+3,3+6,5+10,3
Nr.p/kAdreseoktobrisnovembr.decembr.janvārisfebruārismartsaprīlismaijs1 MWh cena, EUR
1Zeiferta 1 0.380.680.971.011.080.860.710.2146.45
2Zeiferta 3 0.320.690.720.790.80.650.590.246.45
3Zeiferta 5 0.311.021.211.171.150.930.590.246.45
4Zeiferta 7 0.30.660.710.730.730.680.520.1746.45
5Zeiferta 9 Renovēta0.150.390.440.450.490.370.330.1246.45
6Zeiferta 12 0.290.620.720.640.730.610.410.146.45
7Zeiferta 14 0.490.80.950.990.960.890.770.1646.45
8Zeiferta 16 Renovēta0.150.270.340.350.330.280.220.0446.45
9Zeiferta 20 Renovēta0.160.270.340.40.330.280.260.0446.45
10Zeiferta 24 0.380.720.850.90.850.750.710.1246.45
11Zemgales 2 0.30.750.810.90.950.820.520.1646.45
12Zemgales 4 0.421.061.151.261.231.10.870.2446.45
13Zemgales 6 0.390.910.971.041.1410.790.2646.45
14Zemgales 8 0.240.6610.970.770.640.560.1546.45
15Zemgales 10 0.531.021.261.291.341.110.970.2746.45
16Zemgales 11 Renovēta0.160.380.450.480.480.340.30.0846.45
17Zemgales 12 0.320.610.720.820.740.670.550.0646.45
18Zemgales 13 Renovēta0.250.380.450.420.510.390.370.1646.45
19Zemgales 15 0.280.81.061.111.20.970.880.2446.45
20Zemgales 14 0.380.991.031.021.060.880.80.2346.45
21Zemgales 16 0.330.790.890.910.950.810.710.1946.45
22Zemgales 18 0.430.940.991.011.020.830.750.2246.45
23Zemgales 19 0.350.750.740.80.850.710.620.2446.45
24Zemgales 20 0.460.880.9411.030.880.830.2546.45
25Zemgales 21 0.320.690.750.80.840.70.590.246.45
26Zemgales 22 0.260.530.650.730.660.60.510.0946.45
27Zemgales 23 0.290.740.780.830.770.650.50.1946.45
28Zemgales 25 0.280.730.840.830.820.650.620.1946.45
29Zemgales 27 0.260.60.70.720.770.630.570.1746.45
30Zemgales 28 0.410.710.830.960.870.790.70.1546.45
31Zemgales 30(1-45)0.280.520.630.720.710.670.550.1646.45
32Zemgales 30(46-90) 0.230.590.670.730.820.760.440.1446.45
33Zemgales 32 0.390.70.820.90.820.750.630.2346.45
34Zemgales 34a 0.230.550.790.810.850.720.560.1846.45
35Zemgales 34b 0.370.730.820.810.870.760.530.2646.45
36Zemgales 34c 0.310.740.950.941.020.840.630.246.45
37Zemgales 35 0.330.680.740.860.930.790.680.2946.45
38Zemgales 41 0.650.830.841.010.890.80.660.1346.45
39Zemgales 43 0.330.60.70.850.720.710.620.0946.45
40Zemgales 45 0.330.630.70.910.770.760.620.1646.45
41Zemgales 47(1-20)0.440.710.790.980.830.760.640.1346.45
42Zemgales 47(21-76)0.390.810.830.990.840.80.570.1146.45
43Zemgales 49 0.420.750.851.020.860.850.70.1546.45
44Zemgales 51 Renovēta0.30.470.480.570.460.430.350.0846.45
45Jelgavas 7 0.320.540.640.690.660.590.50.0846.45
46Jelgavas 9 0.330.760.830.870.950.770.710.2246.45
47Jelgavas 12 0.320.750.770.80.870.740.640.2246.45
48Jelgavas 14 0.240.650.690.740.790.630.610.246.45
49Jelgavas 16 (1-45) 0.490.690.780.840.760.720.670.1346.45
50Jelgavas 16 (46-90)0.290.630.740.790.710.660.570.1146.45
51Jelgavas 18 0.20.570.70.750.690.640.540.146.45
52Jelgavas 20 0.280.680.820.880.790.710.620.1146.45
53Jelgavas 22 (1-45) 0.240.630.710.780.710.640.560.146.45
54Jelgavas 22 (46-90)0.390.630.710.750.670.60.460.0846.45
55Jelgavas 24 0.390.720.820.880.80.760.690.1346.45
56Jelgavas 26(1-45) 0.360.710.840.90.780.720.550.1146.45
57Jelgavas 26(46-90)0.390.720.830.910.790.710.560.1246.45
58Jelgavas 28 0.430.70.931.040.940.850.550.0846.45
59Jelgavas 30 0.320.660.770.820.740.690.580.0946.45
60Kūdras 3 Renovēta0.140.310.360.450.380.340.230.0746.45
61Kūdras 4 0.280.751.071.311.020.950.760.1946.45
62Kūdras 6 0.280.590.710.880.810.770.540.1546.45
63Kūdras 7 0.20.460.570.630.550.470.350.0846.45
64Kūdras 10 0.540.951.061.241.050.980.810.2246.45
65Kūdras 11 0.380.740.931.210.970.880.760.2546.45
66Kūdras 13 0.350.770.921.130.930.890.650.1946.45
67Kūdras 14 0.390.830.911.130.870.760.610.1946.45
68Kūdras 15 0.30.850.921.110.730.830.590.1646.45
69Kūdras 17 0.390.780.931.110.920.860.610.1746.45
70Kūdras 18 0.520.961.071.271.010.940.750.246.45
71Kūdras 19 0.350.841.021.291.030.990.770.2546.45
72Kūdras 21 0.440.760.91.070.90.850.70.246.45
73Kūdras 23 0.390.750.861.040.870.820.680.246.45
74Kūdras 25 0.460.931.061.291.010.940.920.2646.45
75Stacijas 2 Renovēta0.20.440.520.520.50.440.330.0646.45
76Stacijas 10 0.350.660.770.860.70.60.530.1146.45
77Stacijas 12 0.571.040.991.161.010.940.820.1546.45
78Stacijas 14 0.340.810.860.930.880.840.740.1646.45
79Stacijas 18 0.430.780.831.030.880.820.740.1646.45
80Stacijas 20 0.480.830.890.930.990.790.760.2646.45
81Stacijas 22 Renovēta0.160.330.380.450.360.330.260.0846.45
82Stacijas 24 Renovēta0.170.370.420.470.40.350.260.0646.45
83Stacijas 32 0.360.590.660.870.710.630.610.1246.45
84Stacijas 34 0.350.560.710.940.760.740.730.1846.45
85Stacijas 36 0.420.730.830.990.850.830.630.1346.45
86Stacijas 38 0.250.690.630.760.660.630.540.146.45
87Stacijas 40 0.350.680.80.960.820.790.690.1446.45
88Stacijas 42 0.380.710.780.920.810.760.60.1146.45
89Stacijas 44 0.220.540.690.680.610.590.510.0946.45
90Stacijas 46 0.340.750.870.960.860.820.710.1246.45
91Parka 1 0.340.790.880.990.870.830.720.1446.45
92Parka 2 0.360.750.931.110.970.920.860.1546.45
93Parka 4 (1-20) 0.310.710.780.970.80.770.710.1446.45
94Parka 4 (21-76) 0.230.720.810.980.810.80.610.146.45
95Parka 6 0.290.770.90.910.790.740.640.1546.45
96Parka 7 0.460.770.891.030.920.870.820.246.45
97Parka 8 0.410.750.891.010.90.850.730.1746.45
98Parka 10 0.240.530.60.740.630.580.50.0946.45
99Parka 11 0.380.690.7710.880.820.660.1546.45
100Parka 12 Renovēta0.190.330.430.520.450.40.320.0746.45
101Parka 13 (1-36) 0.520.830.841.020.870.840.70.1346.45
102Parka 13 (37-72) 0.330.80.881.060.90.860.710.1346.45
103Parka 14 0.490.971.071.361.171.050.990.1446.45
104Parka 16 0.320.690.891.020.90.840.730.1146.45
105Skolas 2 (1-45) 0.380.760.840.910.950.940.660.2446.45
106Skolas 2 (46-90) 0.320.810.910.90.950.840.480.1646.45
107Drustu g. 4 0.210.440.540.620.570.470.410.0946.45
108Drustu g. 8 0.260.50.510.650.580.520.470.0946.45
109Drustu g. 10 0.410.680.820.970.830.750.70.1746.45
110Dalbes 8-I0.150.370.510.60.490.440.330.0846.45
111Dalbes 8-II0.190.510.520.610.540.490.370.0946.45
112Dalbes 8-III0.320.340.560.650.560.50.410.0946.45
113Pionieru 841.021.421.771.791.571.71.120.2160.3
114Pionieru 850.550.841.081.080.941.050.690.0160.3
115Pionieru 860.560.861.081.090.961.050.690.0660.3
116Pionieru 880.590.881.121.160.971.060.720.1160.3
117Pionieru 890.560.921.221.221.061.140.770.160.3
118Pionieru 900.520.871.121.120.981.040.710.0760.3
119Pionieru 910.560.971.121.160.970.760.44060.3
120Pionieru 920.460.891.221.221.071.170.80.0960.3
1 MWh cena, EUR46.4546.4546.4546.4546.4546.4546.45
ārgaisa temperatūra+6,5+3,6+1,5-1,2-6,5-1,4+9,3
Nr.p/kAdreseseptembrisoktobrisnovembr.decembr.janvārisfebruārismartsaprīlismaijs
1Zeiferta 1 0.330.91.075211.181.20.62
2Zeiferta 3 0.290.650.85750.851.231.160.53
3Zeiferta 5 0.391.051.071.091.291.290.65
4Zeiferta 7 0.280.610.970.881.021.040.48
5Zeiferta 9 0.370.81.11871.061.211.320.63
6Zeiferta 12 0.150.540.82470.790.890.810.4
7Zeiferta 14 0.360.740.90111.11.221.030.41
8Zeiferta 16 0.330.60.6730.830.910.80.35
9Zeiferta 20 0.280.680.8661.031.110.820.39
10Zeiferta 24 0.330.750.83071.021.110.960.38
11Zemgales 2 0.370.91.16441.051.191.240.56
12Zemgales 4 0.350.921.35151.291.431.390.58
13Zemgales 6 0.351.041.51531.381.471.450.69
14Zemgales 8 0.370.881.20641.171.451.450.57
15Zemgales 10 0.681.241.47541.311.511.510.8
16Zemgales 11 0.440.971.16671.131.361.420.66
17Zemgales 12 0.30.840.91160.951.240.930.42
18Zemgales 13 0.430.981.27831.21.471.460.73
19Zemgales 15 0.670.971.15091.221.521.420.69
20Zemgales 14 0.350.881.32361.111.321.380.62
21Zemgales 16 0.30.821.20911.141.331.380.62
22Zemgales 18 0.260.751.02090.931.121.20.63
23Zemgales 19 0.250.841.02240.911.131.210.58
24Zemgales 20 0.460.961.2241.091.261.280.67
25Zemgales 21 0.260.821.07171.031.151.10.41
26Zemgales 22 0.270.880.91131.041.281.030.42
27Zemgales 23 0.20.650.86890.781.031.020.47
28Zemgales 25 0.280.831.0730.941.081.040.53
29Zemgales 27 0.260.851.10960.831.051.10.45
30Zemgales 28 0.360.950.98481.111.331.050.48
31Zemgales 30(1-45)0.320.7310.971.161.110.47
32Zemgales 30(46-90) 0.330.791.05760.961.080.980.41
33Zemgales 32 0.410.740.89220.861.021.020.48
34Zemgales 34a 0.40.841.01370.981.121.090.41
35Zemgales 34b 0.380.750.88470.941.191.160.49
36Zemgales 34c 0.260.821.12161.081.241.220.48
37Zemgales 35 0.320.921.18041.031.241.270.6
38Zemgales 41 0.350.840.90491.031.491.160.45
39Zemgales 43 0.40.910.9260.991.230.990.45
40Zemgales 45 0.320.750.84330.951.180.950.4
41Zemgales 47(1-20)0.360.870.96411.021.341.060.47
42Zemgales 47(21-76)0.290.770.882411.351.010.41
43Zemgales 49 0.320.760.84210.971.331.090.43
44Zemgales 51 0.330.830.9091.031.321.050.39
45Jelgavas 7 0.330.70.77890.9310.790.29
46Jelgavas 9 0.260.751.0181.011.221.320.66
47Jelgavas 12 0.240.680.9030.831.031.10.5
48Jelgavas 14 0.250.710.96250.831.021.030.58
49Jelgavas 16 (1-45) 0.260.790.92121.091.210.960.36
50Jelgavas 16 (46-90)0.30.650.8411.081.120.870.35
51Jelgavas 18 0.380.921.01191.061.180.970.43
52Jelgavas 20 0.350.750.90411.081.110.940.38
53Jelgavas 22 (1-45) 0.350.720.89561.061.240.970.39
54Jelgavas 22 (46-90)0.350.510.72030.941.090.860.37
55Jelgavas 24 0.320.740.86931.071.120.930.36
56Jelgavas 26(1-45) 0.280.620.76020.961.20.940.37
57Jelgavas 26(46-90)0.290.680.80050.941.070.830.32
58Jelgavas 28 0.370.820.92781.191.21.050.45
59Jelgavas 30 0.40.720.87621.071.130.90.38
60Kūdras 3 0.210.710.72540.930.960.810.33
61Kūdras 4 0.270.770.96251.31.41.110.45
62Kūdras 6 0.310.740.86561.181.381.10.46
63Kūdras 7 0.140.490.60580.820.940.690.29
64Kūdras 10 0.270.840.97961.311.411.170.54
65Kūdras 11 0.380.790.92641.291.511.070.51
66Kūdras 13 0.30.730.91481.341.661.260.42
67Kūdras 14 0.260.70.77241.161.311.050.48
68Kūdras 15 0.380.880.97231.411.571.250.52
69Kūdras 17 0.440.931.00061.411.461.140.48
70Kūdras 18 0.390.80.92581.281.421.150.46
71Kūdras 19 0.380.860.99771.471.511.280.5
72Kūdras 21 0.360.690.77241.111.210.970.39
73Kūdras 23 0.290.670.86671.381.551.260.53
74Kūdras 25 0.510.991.10821.511.621.310.55
75Stacijas 2 0.210.440.52210.650.80.580.23
76Stacijas 10 0.360.740.79750.911.230.940.31
77Stacijas 12 0.561.211.37951.491.891.350.56
78Stacijas 14 0.450.790.96071.061.351.040.42
79Stacijas 18 0.360.870.98141.11.390.840.45
80Stacijas 20 0.340.921.23871.151.371.210.56
81Stacijas 22 0.450.911.05521.151.40.90.29
82Stacijas 24 0.460.911.06061.181.551.020.4
83Stacijas 32 0.260.640.75330.881.160.90.47
84Stacijas 34 0.240.630.70070.871.010.880.31
85Stacijas 36 0.370.740.77260.951.291.040.4
86Stacijas 38 0.310.690.79970.891.050.860.32
87Stacijas 40 0.340.820.8130.911.291.060.41
88Stacijas 42 0.310.750.82770.951.180.970.39
89Stacijas 44 0.220.540.67380.790.910.730.34
90Stacijas 46 0.350.760.94281.061.160.970.4
91Parka 1 0.430.680.80161.031.431.150.54
92Parka 2 0.480.880.87640.981.2610.38
93Parka 4 (1-20) 0.320.70.85350.951.180.920.37
94Parka 4 (21-76) 0.310.640.92230.871.180.880.36
95Parka 6 0.290.70.9121.081.250.970.37
96Parka 7 0.320.760.92250.911.150.920.41
97Parka 8 0.470.780.90870.941.41.060.36
98Parka 10 0.360.570.73010.871.070.850.36
99Parka 11 0.320.730.85461.041.231.060.51
100Parka 12 0.340.830.98861.141.471.20.48
101Parka 13 (1-36) 0.350.780.99361.121.361.070.45
102Parka 13 (37-72) 0.330.811.02881.121.341.010.42
103Parka 14 0.4511.07221.241.551.240.56
104Parka 16 0.480.931.13081.251.541.330.52
105Skolas 2 (1-45) 0.340.91.08491.051.321.20.58
106Skolas 2 (46-90) 0.340.81.03490.991.161.140.55
107Dr.g. 4 0.230.530.65230.710.890.70.26
108Dr.g. 8 0.380.690.82010.831.080.770.34
109Dr.g. 10 0.320.750.84740.981.170.870.39
110Dalbes 8-I0.240.430.58430.650.830.630.25
111Dalbes 8-II0.20.470.62850.630.710.540.22
112Dalbes 8-III0.260.470.64770.70.880.670.3

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties