Apkures maksa

Ārgaisa vidējā temp.+7,4+2,9-0,6-3,9+1,6+3,0+8,0
Nr.p/kAdreseoktobrisnovembr.decembr.janvārisfebruārismartsaprīlismaijs1 MWh cena, EUR
1Zeiferta 1 0.230.651.251.331.241.050.8646.45
2Zeiferta 3 0.290.631.061.070.920.770.6446.45
3Zeiferta 5 0.160.681.151.1810.820.7246.45
4Zeiferta 7 0.210.530.981.010.880.680.6146.45
5Zeiferta 9 Renovēta0.080.450.730.640.540.420.3546.45
6Zeiferta 12 1.320.550.980.930.810.590.2346.45
7Zeiferta 14 0.180.741.11.311.080.840.6546.45
8Zeiferta 16 Renovēta0.130.350.50.920.450.340.2246.45
9Zeiferta 20 Renovēta0.30.510.540.680.480.380.2746.45
10Zeiferta 24 0.190.8111.30.890.730.5646.45
11Zemgales 2 0.050.731.21.211.040.830.6846.45
12Zemgales 4 0.391.031.521.381.160.870.6146.45
13Zemgales 6 0.860.911.51.551.341.050.9546.45
14Zemgales 8 0.260.591.161.171.010.760.5446.45
15Zemgales 10 0.411.011.481.51.331.130.9346.45
16Zemgales 11 Renovēta0.140.50.610.610.550.440.3246.45
17Zemgales 12 0.290.791.061.350.990.820.3546.45
18Zemgales 13 Renovēta0.040.30.540.550.470.380.3946.45
19Zemgales 15 0.330.771.41.391.190.940.7846.45
20Zemgales 14 0.270.741.321.341.150.910.7546.45
21Zemgales 16 0.280.751.271.281.10.910.7346.45
22Zemgales 18 0.230.71.211.211.040.850.6846.45
23Zemgales 19 0.10.641.061.050.880.750.6546.45
24Zemgales 20 0.340.831.281.281.120.940.8446.45
25Zemgales 21 0.20.611.121.150.960.80.746.45
26Zemgales 22 0.280.730.91.130.810.640.4846.45
27Zemgales 23 0.220.661.211.190.970.810.6246.45
28Zemgales 25 0.240.611.251.141.010.830.6946.45
29Zemgales 27 0.10.531.191.010.850.760.5946.45
30Zemgales 28 0.330.7911.280.940.770.5846.45
31Zemgales 30(1-45)0.10.671.171.141.030.810.7246.45
32Zemgales 30(46-90) 0.180.771.171.251.020.610.4846.45
33Zemgales 32 0.210.570.980.990.840.660.5846.45
34Zemgales 34a 0.30.781.251.241.080.850.6746.45
35Zemgales 34b 0.220.621.191.211.040.730.6646.45
36Zemgales 34c 0.180.591.161.311.120.780.6846.45
37Zemgales 35 0.330.741.131.051.080.920.846.45
38Zemgales 41 0.320.791.051.421.10.930.7146.45
39Zemgales 43 0.280.660.981.260.860.680.5546.45
40Zemgales 45 0.250.670.91.230.790.620.4546.45
41Zemgales 47(1-20)0.280.750.951.240.920.820.6246.45
42Zemgales 47(21-76)0.240.8711.430.930.740.4846.45
43Zemgales 49 0.220.7711.511.070.860.6346.45
44Zemgales 51 0.180.761.031.450.960.780.546.45
45Jelgavas 7 0.20.610.811.090.70.560.4346.45
46Jelgavas 9 0.240.611.131.110.980.810.7146.45
47Jelgavas 12 0.190.490.950.90.80.650.746.45
48Jelgavas 14 0.260.611.081.030.930.760.5646.45
49Jelgavas 16 (1-45) 0.390.660.981.230.890.770.5246.45
50Jelgavas 16 (46-90)0.340.60.911.050.850.740.4646.45
51Jelgavas 18 0.240.771.081.380.980.80.3946.45
52Jelgavas 20 0.230.71.011.30.950.740.546.45
53Jelgavas 22 (1-45) 0.320.650.811.210.860.670.4446.45
54Jelgavas 22 (46-90)0.380.650.81.050.740.580.446.45
55Jelgavas 24 0.320.80.951.240.920.770.5746.45
56Jelgavas 26(1-45) 0.40.721.271.340.880.670.4246.45
57Jelgavas 26(46-90)0.230.720.831.10.850.640.4146.45
58Jelgavas 28 0.350.841.121.410.940.820.6346.45
59Jelgavas 30 0.340.570.911.170.790.650.4646.45
60Kūdras 3 Renovēta0.110.370.570.570.560.370.2546.45
61Kūdras 4 0.310.881.341.321.230.860.6246.45
62Kūdras 6 0.30.771.141.171.10.780.6146.45
63Kūdras 7 0.160.50.830.850.720.50.3446.45
64Kūdras 10 0.30.811.331.331.250.950.7446.45
65Kūdras 11 0.370.871.241.261.20.860.6946.45
66Kūdras 13 0.250.961.281.341.260.890.6446.45
67Kūdras 14 0.260.831.181.211.110.790.646.45
68Kūdras 15 0.261.261.631.471.330.960.5646.45
69Kūdras 17 0.360.871.321.261.230.880.6946.45
70Kūdras 18 0.441.031.421.451.371.020.8246.45
71Kūdras 19 0.230.771.361.421.390.970.6646.45
72Kūdras 21 0.230.841.291.261.20.880.6646.45
73Kūdras 23 0.460.961.341.251.210.860.6346.45
74Kūdras 25 0.250.791.41.251.391.080.8846.45
75Stacijas 2 Renovēta0.140.450.660.790.550.410.2946.45
76Stacijas 10 0.280.740.961.240.920.750.5746.45
77Stacijas 12 0.390.981.391.731.191.010.6446.45
78Stacijas 14 0.30.710.931.180.820.660.5346.45
79Stacijas 18 0.240.7311.30.930.740.5546.45
80Stacijas 20 0.170.831.481.431.140.970.8346.45
81Stacijas 22 0.240.921.241.461.060.880.6446.45
82Stacijas 24 Renovēta0.140.480.560.70.550.380.2346.45
83Stacijas 32 0.190.550.91.270.880.690.6246.45
84Stacijas 34 0.230.680.871.210.860.720.5546.45
85Stacijas 36 0.250.711.051.360.870.650.4346.45
86Stacijas 38 0.160.60.921.190.80.640.4746.45
87Stacijas 40 0.230.81.141.481.010.850.5846.45
88Stacijas 42 0.260.81.051.360.920.710.5646.45
89Stacijas 44 0.160.550.80.990.710.560.446.45
90Stacijas 46 0.220.71.141.410.990.840.6346.45
91Parka 1 0.260.691.011.240.920.770.5746.45
92Parka 2 0.240.821.111.490.990.820.646.45
93Parka 4 (1-20) 0.220.720.961.450.860.70.4846.45
94Parka 4 (21-76) 0.280.711.021.110.910.680.5346.45
95Parka 6 0.190.60.941.351.070.720.4646.45
96Parka 7 0.320.761.011.20.830.680.5146.45
97Parka 8 0.220.671.051.40.960.790.5846.45
98Parka 10 0.30.550.841.140.820.660.4546.45
99Parka 11 0.260.81.041.290.90.640.4746.45
100Parka 12 0.270.781.071.330.90.710.5146.45
101Parka 13 (1-36) 0.350.961.031.220.890.670.546.45
102Parka 13 (37-72) 0.260.721.091.4410.680.4646.45
103Parka 14 0.330.931.311.611.150.910.7346.45
104Parka 16 0.290.81.261.61.120.860.6646.45
105Skolas 2 (1-45) 0.150.781.381.351.070.940.7146.45
106Skolas 2 (46-90) 0.20.591.161.1110.70.4746.45
107Drustu g. 4 0.160.530.80.980.70.530.3846.45
108Drustu g. 8 0.180.450.70.930.650.50.3646.45
109Drustu g. 10 0.340.770.961.270.920.760.5446.45
110Dalbes 8-I0.120.410.650.860.580.430.2846.45
111Dalbes 8-II0.110.560.680.820.540.40.2646.45
112Dalbes 8-III0.120.420.660.880.610.450.346.45
113Pionieru 841.121.561.992.661.771.611.2160.3
114Pionieru 850.540.941.191.681.091.030.6660.3
115Pionieru 860.570.981.271.761.121.050.6960.3
116Pionieru 880.510.971.281.731.121.020.6460.3
117Pionieru 890.611.031.371.931.221.10.6760.3
118Pionieru 900.620.961.221.711.110.6360.3
119Pionieru 910.50.841.081.50.930.850.5160.3
120Pionieru 920.560.891.191.71.0810.6660.3

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties