Uzklausīšanas sanāksme par siltumenerģijas tarifu projektu

Drukāt
17.07.2019

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) aicina Olaines novada iedzīvotājus paust viedokli par AS "Olaines ūdens un siltums"  iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, Regulators organizē uzklausīšanas sanāksmi, kas notiks 2019. gada 6.augustā, plkst. 12:00, Olaines kultūras centra mazajā zālē Zeiferta ielā 11, Olainē.

Uzklausīšanas sanāksmes mērķis ir informēt AS "Olaines ūdens un siltums" siltumenerģijas apgādes pakalpojumu lietotājus par tarifu projektā ietvertajām izmaksām, nepieciešamību mainīt tarifus, sniegt atbildes uz neskaidrajiem ar tarifu projektu saistītajiem jautājumiem un uzklausīt AS "Olaines ūdens un siltums" siltumenerģijas apgādes pakalpojumu lietotāju ieteikumus un priekšlikumus.

Kā jau vēstīts, tad AS “Olaines ūdens un siltums” 2019.gada 3. jūlijā  Regulatoram iesniedza siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2010.gada 14.aprīļa lēmumu Nr.1/7 (prot. Nr.16, 12.p.) “Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”.

Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā no 2019.gada 1.oktobra. Tarifa izmaiņas ir saistītas ar pakalpojuma nodrošināšanai nepieciešamo prognozēto izmaksu izmaiņām.

Iepazīties ar AS "Olaines ūdens un siltums" iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora tīmekļvietnē http://www.sprk.gov.lv sadaļā: Aktuāli/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/ Uzklausīšanas sanāksmes 2019.gadā.

Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta PROTOKOLĀ.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties