Stūnīšu ciema Dzērvju un Vēju ielu iemītnieki šoruden saņems kvalitatīvus centralizētās ūdensapgādes pakalpojumus

Drukāt
22.09.2015

Stūnīšu ciema Dzērvju un Vēju ielu iemītniekiem jau šī gada rudenī būs iespēja saņemt kvalitatīvus centralizētās ūdensapgādes pakalpojumus, jo 2015.gada 14. augustā starp SIA „Zeiferti” un SIA „Būvenergo A” tika noslēgts līgums par ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem Stūnīšu ciema Dzērvju un Vēju ielā.

Līgums paredz  Dzērvju  un Vēju ielā izbūvēt 1320 m ūdensapgādes  un 760 m kanalizācijas tīklu,  kas dos iespēju saņemt kvalitatīvus   ūdensapgādes pakalpojumus  vēl  56, bet kanalizācijas pakalpojumus vēl 33 Stūnīšu ciema iedzīvotājiem.

SIA „Zeiferti” aicina Stūnīšu ciema nekustamo īpašumu īpašniekus atsaukties uz būvuzņēmēja uzaicinājumu sniegt informāciju par vēlamo ūdensvada vai kanalizācijas pieslēguma izvietojumu pie nekustamā īpašuma.

Lai projekta realizācijas zonā esošo individuālo māju iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju izmantot ūdensapgādes pakalpojumu uzreiz pēc būvdarbu pieņemšanas ekspluatācijā, SIA „Zeiferti” aicina īpašniekus, uzreiz pēc pieslēgumu izbūves dabā, risināt jautājumu par pakalpojumu saņemšanai nepieciešamo komunikāciju ierīkošanu privātīpašuma teritorijā.

ERAF projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Olaines novada Stūnīšu ciemā, II kārta” mērķis ir kvalitatīva dzeramā ūdens piegādes nodrošināšana, ūdens resursu aizsardzība  un ar komunālajiem notekūdeņiem vidē novadītā piesārņojuma apjoma samazināšana. 

Projekta realizācijas laikā  tiks paplašināta  un  rekonstruēta Stūnīšu ciema ūdensapgādes   sistēma, vienlaikus apvienojot vienā, trīs atsevišķas ūdens apgādes sistēmas, divās, no kurām (Stūnīšu ciema, Baložos  un  Stūnīšu ciema, Bērzpilī)  ūdens kvalitāte paaugstinātā dzelzs satura dēļ neatbilst normatīvos aktos noteiktām prasībām. Kanalizācijas tīklu paplašināšanas rezultātā, tiks nodrošināta ūdens lietotāju Stūnīšu ciema Baložos un  Stūnīšu ciema Bērzpilī pieslēgšana centralizētajai  kanalizācijas sistēmai.

Projekta realizācijas laikā tiks veikta tehniskā projekta izstrāde un būvdarbi sekojošiem objektiem: maģistrālo  ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu  paplašināšana un rekonstrukcija; divu, turpmāk neizmantojamo artēzisko aku tamponāža; trīs Kanalizācijas sūkņu staciju kanalizācijas spiedvadu izbūve; notekūdeņu attīrīšanas iekārtu  rekonstrukcija, palielinot iekārtu jaudu par 150 m³/dnn.

Kopējās plānotās projekta realizācijas izmaksas, bez PVN, ir 1 130499 eiro, tai skaitā: ESERAF līdzfinansējums 425 000 eiro un Olaines novada pašvaldības līdzfinansējums 705 499,00 eiro.

Projekta realizācijas beigu datums 2015.gada 20.novembris.

Projekts  ir Stūnīšu ciema ūdenssaimniecības attīstības projekta 2. noslēdzošā kārta. Projekta   pirmās kārtas realizācija tika pabeigta 2012.gada beigās. Projekta pirmā kārta tika īstenota Stūnīšu ciema Gaismās, lai nodrošinātu  atbilstošu dzeramā ūdens kvalitāti un notekūdeņu attīrīšanu, vienlaikus uzlabojot tīklu tehnisko stāvokli, uzlabojot ekspluatācijas drošību un paplašinot abonementu skaitu.

Pieslēguma ierīkošanai nepieciešamo tehnisko noteikumu saņemšanai ir nepieciešams iesniegt pieprasījumu, to elektroniski nosūtot uz e-pasta adresi zeiferti@inbox.lv, vai arī papīra formā iesniedzot iesniegumu  tieši SIA „Zeiferti”, „Zeiferti”, Jaunolaine, Olaines novads, 2. stāvā,  lietvedībā, uzņēmuma darba laikā. Iesniegumā jāizsaka lūgums izsniegt tehniskos noteikumus ūdensvada  vai kanalizācijas  pieslēguma ierīkošanas darbiem, norādot nekustamā īpašuma precīzu adresi un kadastra numuru, kā arī iesnieguma iesniedzēja vārdu, uzvārdu un precīzu  kontaktinformāciju.

SIA „Zeiferti” darbinieki 15 dienu laikā sagatavos un izsniegstehniskos noteikumus pieslēguma ierīkošanasdarbu veikšanai.

Atgādinām, ka pieslēgties ERAF projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Olaines novada Stūnīšu ciemā, II kārta” ietvaros izbūvētajāmkomunikācijām būs iespējams tikai pēc to pieņemšanas ekspluatācijā.

 

 

 

 

 

 

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties