Kapsētu uzturēšana

Drukāt

Olaines novada kapsētas apsaimnieko AS “Olaines ūdens un siltums”, kas pēc rakstiska iesnieguma saņemšanas ierāda kapavietu kapa rakšanai (Kalna–Baložu kapsētā Gaismās, Bērzkalnu kapsētā Pēterniekos, Olaines kapsētā Jaunolainē, Stīpnieku un Birzuļu kapos Jāņupē, Uzvaras Līduma un Sila kapos).

Tā kā Kalna-Baložu kapsēta, Bērzkalnu kapsēta, Olaines kapsēta Jaunolainē, Uzvaras Līduma kapi, Stīpnieku kapi un Birzuļu kapi Jāņupē ir daļēji slēgtie kapi, lai atļautu veikt apbedījumus šajos kapos, piederīgajiem ir jāraksta iesniegums, kurā ir jānorāda:

  • kas kapos ir apbedīts,
  • ar radiniekiem saskaņots apliecinājums, ka nav pretenziju par apbedījumu, 
  • ka rakstītājs uzņemas pilnu atbildību par apbedījuma veikšanu.

Sila kapos jau esošajās kapavietās, lai veiktu apbedījumu ir jāuzrāda iepriekš noslēgtais līgums, savukārt jaunas kapavietas ierāda tikai Sila kapos Olaines pilsētā un Olaines novadā deklarētajiem iedzīvotājiem.

Pakalpojuma saņemšanai nepieciešams:

  •   personu apliecinošs dokuments,
  •   miršanas apliecības kopija.

    Ja ir ģimenes kapi, tad pie iepriekš minētiem dokumentiem jāpievieno apliecinājums par to esamību.
     

Lai vienotos par apbedīšanas laiku un kapavietas ierādīšanu, tuviniekiem jāsazinās ar kapu apsaimniekošanas iecirkni (pa tālruni 67962095, 29354538; epasts:kapi@ous.lv) un dokumenti jāiesniedz personīgi darba dienās AS “Olaines ūdens un siltums” Veselības ielā 1 B, Olainē.

Sila kapu kapliču izmanto sēru pasākumiem, kā arī mirušo novietošanai līdz apbedīšanas brīdim. Pārējā laikā kapliča ir slēgta.

Mirušā izvadīšanas pakalpojumus sniedz bēru rīkotāja izvēlēta un apmaksāta apbedīšanas firma.

Olaines novada kapsētu uzturēšanas noteikumi (58.50 KB)

 

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties