Sākusies pieteikšanās lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijai

Drukāt
18.08.2023

AS “Olaines ūdens un siltums” organizē lielgabarīta atkritumu izvešanas akciju šādās apdzīvotajās vietās Olaines novadā:

Dāvi, Gaismas, Galiņi, Grēnes, Ielejas, Jāņupe, Lubauši, Medemciems, Pārolaine, Pēternieki, Rājumi, Stīpnieki, Stūnīši, Uzvaras Līdums, Vaivadi, Virši, Ezītis.

Akcija norisināsies no 18.septembra līdz 24.septembrim (ieskaitot).

!!! Akcijas laikā katra mājsaimniecība varēs nodot ne vairāk kā 3 lielgabarīta atkritumu vienības.

 

Aicinām iedzīvotājus līdz 10.septembrim (ieskaitot), rakstot uz e-pasta adresi atkritumi@ous.lv vai zvanot pa tālruni 67964163, pieteikt adreses, kurās būs nepieciešams nodrošināt pakalpojumu. Pieteikumā arī jānorāda:

  • kādi lielgabarīta atkritumi tiks izlikti,
  • to apjoms (piemēram – viens divguļamais dīvāns, divi virtuves skapīši),
  • pieteicēja kontakttālrunis.

!!! Par atkritumu izvešanas dienu AS "Olaines ūdens un siltums"  informēs pēc pieteikšanās beigu datuma.

Lielgabarīta atkritumi būs jāizvieto pie savas adreses sadzīves atkritumu konteinera norādītajā dienā, kuru iepriekš, sazinoties ar kontaktpersonu, būs norādījis AS “Olaines ūdens un siltums” darbinieks. Lūgums atkritumus novietot tā, lai tiem varētu piekļūt ar speciālo transportu.

Lielgabarīta atkritumu izvešana Olaines novada ciemu iedzīvotājiem akcijas ietvaros ir bez maksas.

SVARĪGI!

Lielgabarīta atkritumi ir liela izmēra sadzīves atkritumi, kurus izmēra dēļ nevar ievietot atkritumu konteinerā, piemēram, nolietots skapītis, gulta, krēsls, matracis, citas mēbeles, to daļas u. tml.

Pie lielgabarīta atkritumiem NAV pieskaitāmi:

  • remonta laikā radušies celtniecības atkritumi un celtniecības materiālu pārpalikumi (ķieģeļi, flīzes, riģipsis, krāsas, šķīdinātāji, šo vielu piesārņots iepakojums u. c.);
  • keramikas izstrādājumu atkritumi (nolietotā santehnika u. c.);
  • lapas, zari, dārza atkritumi;
  • azbestu saturoši jumta apdares materiāli, kas tiek klasificēti kā bīstami un videi kaitīgi atkritumi;
  • logu rāmji ar stiklu u.c.;
  • elektriskās un elektroniskās iekārtas, kā ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatori, putekļsūcēji, fēni, gludekļi, kafijas automāti, tosteri, datori, monitori, printeri, televizori, radioaparāti, urbjmašīnas, mobilie tālruņi un citas iekārtas;
  • visa veida un izmēra autoriepas.

Atkritumi, kas nav lielgabarīta atkritumi, akcijas laikā netiks savākti!

Iedzīvotāji ir aicināti slēgt līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, nodrošinot tīru vidi un godprātīgu attieksmi.

!!! Vēršam uzmanību, ka akcija attiecas tikai uz Olaines novada ciemu iedzīvotājiem, jo Olaines pilsētas iedzīvotājiem šobrīd ir iespēja izmest lielgabarīta atkritumus pie sadzīves atkritumu laukumiem izvietotajos lielgabarīta atkritumu konteineros, savukārt Jaunolaines daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem lielgabarīta atkritumu izvešana tiek organizēta divas reizes mēnesī – katra mēneša 2. un 4. sestdienā, savukārt Stūnīšos - katra mēneša 4.sestdienā.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties