Lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā visaktīvāk piedalījušies Jāņupes iedzīvotāji

Drukāt
09.06.2023

Maijā AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) organizētajā lielgabarīta atkritumu izvešanas akcijā vislielāko iniciatīvu izrādīja Jāņupes iedzīvotāji, kas kopumā akcijai bija pieteikuši 71 punktu jeb adreses, no kurām tika izvesti 68m3 lielgabarīta atkritumi.

Aktīvi akcijas dalībnieki bija arī Medemciemā, kur bija pieteiktas 27 adreses, Viršos – 7 adreses, savukārt Stūnīšos, Lubaušos, Pārolainē un Blijās iedzīvotāji lielgabarīta atkritumu izvešanai bija pieteikuši 1-2 adreses.

Kopā akcijas laikā no pieteiktajām adresēm OŪS savāca 105,5m3 lielgabarīta atkritumus.

Atgādinām, ka akcija bija paredzēta tikai Olaines novada ciemu iedzīvotājiem, jo Olaines pilsētas iedzīvotājiem ir iespēja izmest lielgabarīta atkritumus pie sadzīves atkritumu laukumiem izvietotajos lielgabarīta konteineros, savukārt Jaunolaines daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem lielgabarīta atkritumu izvešana tiek organizēta 2 reizes mēnesī – katra mēneša 2. un 4. sestdienā, bet Stūnīšu daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji lielgabarīta atkritumus var nodot katra mēneša 4.sestdienā.

OŪS vēlas arī atgādināt, ka šajās sestdienās atkritumi ir jāatnes uzņēmuma norādītajā laikā un tie nav iepriekš jākrauj kaudzēs. Vēlams arī palīdzēt iekraut atnestās lietas mašīnā.

Akcijā netika pieņemti pieteikumi ar akcijai neatbilstošiem atkritumiem, proti, elektroniku, būvgružiem, riepām u.c. Lielgabarīta atkritumi ir liela izmēra sadzīves atkritumi, kurus izmēra dēļ nevar ievietot atkritumu konteinerā - piemēram, nolietots skapītis, gulta, krēsls, matracis, citas mēbeles un to daļas u.tml.

AS "Olaines ūdens un siltums"  aicina iedzīvotājus slēgt līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, nodrošinot tīru vidi un godprātīgu attieksmi.

 

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties