Apkures sezonas noslēgums plānots 30.aprīlī

Drukāt
11.04.2023

AS "Olaines ūdens un siltums" informē daudzdzīvokļu māju klientus Olainē un Olaines novadā, ka apkures sezona tiks slēgta 30.aprīlī.

Daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājs AS "Olaines ūdens un siltums" par apkures sezonas sākšanu/beigšanu lemj, balstoties uz meteoroloģiskajiem laikapstākļiem un uz ilgtermiņa laika prognozi.

Ja ir daudzdzīvokļu mājas, kuru iedzīvotāji apkures sezonu vēlas noslēgt agrāk, "Olaines ūdens un siltums" atgādina, ka par šādu rīcību jāpieņem mājas kopības lēmums ar balsojumu ( 50% + 1 balss).

Maijā vairs nebūs spēkā valsts kompensācijas apkurei, kas līdz 2023.gada 30.aprīlim tiks piešķirtas pamatojoties uz Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumu.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas apstiprinātais siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs aprīlī Olainē ir 110,58 EUR/MWh (ar valsts atbalstu 89,29 EUR/MWh), savukārt Olaines novadā  - 60,30 EUR/MWh.

Atgādinām, ka centralizētās siltumapgādes sistēmai pieslēgtajām mājām siltumenerģija vasaras mēnešos tiks patērēta tikai karstā ūdens sagatavošanai un cirkulācijai.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties