Tiek atsākta ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos nomaiņa

Drukāt
26.11.2021

AS “Olaines ūdens un siltums” informē klientus, ka atsāk ūdens patēriņa skaitītāju nomaiņu un verificēšanu, ievērojot priekšnoteikumus, ko paredz pakalpojumu sniegšana epidemioloģiski drošā vidē.

Uzņēmuma pārstāvji sazināsies individuāli ar katru klientu, vienojoties par pakalpojuma sniegšanas laiku. Tāpat lūgums klientiem - savlaicīgi informēt AS "Olaines ūdens un siltums" Kontroles daļu, ja pakalpojuma saņemšana plānotajā laikā nav iespējama epidemioloģiski drošos apstākļos.

Lai arī ar 2021.gada 15.novembri Latvijā ieviestie stingrie ierobežojumi (no š.g. 21. oktobra līdz 14.novembrim) ir atcelti, vēl spēkā ir ar Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojumu Nr. 720 izsludinātā ārkārtējā situācija – uz trim mēnešiem, proti, no 2021.gada 11.oktobra līdz 2022.gada 11.janvārim.

Ekonomikas ministrija arī atgādina, ka nedrošā vidē (kad personu vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas fakts nav zināms) var saņemt avārijas likvidēšanas, neatliekamos komunālos pakalpojumus, kā arī remonta un apkopes pakalpojumus. Pirms minēto pakalpojumu saņemšanas jāveic iepriekšējs pieraksts (ja iespējams). Sniedzot minētos pakalpojumus jālieto sejas maskas, jāievēro distance, dezinfekcija u.c. drošības nosacījumi.

 

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties