Ārkārtējās situācijas laikā ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšana nenotiek

Drukāt
21.10.2021

Ņemot vērā Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, AS “Olaines ūdens un siltums” saviem klientiem atgādina, ka šajā periodā, kamēr valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis, ūdens patēriņa skaitītāju nomaiņa ir pārcelta un “Olaines ūdens un siltums” Kontroles daļa pēc ārkārtas situācijas atcelšanas vai noteikumu maiņas sazināsies ar tiem klientiem, kuru īpašumos ir jāmaina ūdens skaitītāji.

Ārkārtējās situācijas laikā skaitītāju atkārtotās verificēšanas nodrošināšanas termiņš tiek pagarināts. Tas nozīmē, ka to skaitītāju, kuru atkārtoto verificēšanu būtu jāveic ārkārtējās situācijas laikā, to darīs pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Vēršam uzmanību, ka, nosakot maksājamo daļu, tiks ņemti vērā šo neverificēto skaitītāju rādījumi, proti, uz kuriem attiecas pārejas noteikumi sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju. Attiecīgi uz šiem gadījumiem nav attiecināma ūdens patēriņa starpības sadales kārtība, kas paredz ūdens patēriņa starpību sadalīt starp atsevišķiem dzīvokļu īpašniekiem.

! Vēršam uzmanību, ka ūdens patēriņa skaitītāja verificēšanas pienākums netiek atcelts, bet tiek atlikta tā veikšana.

Ārkārtējās situācijas laikā nenotiek arī skaitītāju (kas nav komercskaitītāji) dzīvokļos pārbaudes vai šādu skaitītāju uzstādīšana dzīvokļos, kuros tie nav uzstādīti. Šos darbus varēs veikt pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties