Apkuri plānots pakāpeniski pieslēgt no oktobra vidus

Drukāt
12.10.2020

AS “Olaines ūdens un siltums” 2020./2021.gada apkures sezonu plāno pakāpeniski sākt no 15.oktobra, par piegādāto siltumenerģiju Olaines pilsētā tiks piemērots tarifs 43,39 eiro par megavatstundu (bez PVN), kas šobrīd ir viens no zemākajiem tarifiem Latvijā.

AS “Olaines ūdens un siltums” regulāri veic dzīvojamo māju siltummezglu profilaktisko apkopi,  pirms apkures sezonas uzsākšanas ir veiktas visu dzīvojamo māju siltumapgādes sistēmu hidrauliskās pārbaudes, kuru laikā konstatētie defekti ir novērsti.

Atgādinām klientiem, ja sākoties apkures sezonai, dzīvokļu īpašnieki konstatē, ka radušās kādas tehniskas problēmas un siltuma piegāde ir traucēta, par to jāinformē Tehniskais dienests, zvanot 67966335 (visu diennakti).

Apkure pakāpeniski tiek pieslēgta, izvērtējot faktiskos laika apstākļus, kā arī uzklausot dzīvokļu īpašnieku izteikto viedokli.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izskatot AS „Olaines ūdens un siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes tarifu aprēķinu šogad lēma, ka no 2020.gada 1.jūnija tarifs būs 43,39 EUR/MWh (iepriekšējā apkures sezonā – 46,45 EUR/MWh).

SPRK ir nolēmusi piešķirt AS “Olaines ūdens un siltums” atļauju pašai noteikt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus kurināmās (dabasgāze) un iepirktās siltumenerģijas cenu izmaiņu gadījumā. Tas nozīmē, ja dabasgāzes vai iepirktās siltumenerģijas cena būs zemāka par tarifā iekļauto, uzņēmumam pie nemainīga kurināmā patēriņa apjoma un iepirktās siltumenerģijas apjoma ir pienākums noteikt zemāku tarifu.

Siltumenerģijas tarifi 2020.gada 1.oktobrī, EUR/mWh

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties