Vecos atkritumu konteinerus pakāpeniski aizstāj ar jauniem

Drukāt
16.07.2020

Turpinot atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūras un pakalpojuma sniegšanas uzlabošanu, AS "Olaines ūdens un siltums" Atkritumu apsaimniekošanas iecirknis Olaines pilsētā šovasar atkritumu konteineru laukumos pakāpeniski izvieto jaunus konteinerus sadzīves atkritumu izmešanai. Konteineri uz jauniem un modernākiem tiks nomainīti visos laukumos.

Savukārt pēc tam plānots arī Olainē izveidot slēgtos atkritumu konteineru laukumus, proti, tādus pašus kā pie Jaunolaines un Stūnīšu daudzdzīvokļu namiem.

Pie laukumiem tiks izvietotas pārvietojamās kameras. Par to esamību informēs pie laukumiem izvietotās zīmes, uz kurām norādīts, ka par atkritumu atstāšanu nepiemērotā vietā var nākties maksāt soda naudu.

Diemžēl Olainē vērojama situācija, ka pie atkritumu laukumiem piebrauc transporta līdzekļi, no kuriem tiek vairumā izmesti atkritumi, kas nav paredzēti izmešanai sadzīves atkritumos. Turklāt tas palielina atkritumu apjomu, par kuru jāmaksā daudzdzīvokļu mājās deklarētajiem iedzīvotājiem. AS "Olaines ūdens un siltums" atgādina un aicina noslēgt līgumus par atkritumu apsaimniekošanu visus, kas to vēl nav izdarījuši.

Tāpat uzņēmums aicina būt atbildīgiem un atkritumus šķirot, kā arī nolietotās elektropreces, riepas, būvgružus izmest tam paredzētās vietās.

Par atkritumu apsaimniekošanas jautājumiem var interesēties, rakstot: atkritumi@ous.lv vai zvanot: 67964163

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties