Olainē vienā dienā nodotas vairāk nekā 6 tonnas riepu

Drukāt
08.07.2020

Aizvadītajā nedēļas nogalē “AJ Power Recycling” vides akcijas “Dod riepām otru dzīvi” ietvaros aicināja iedzīvotājus bez maksas nodot nolietotās vieglo automašīnu riepas. Olainē četru stundu laikā tika nodotas 700 riepas jeb vairāk nekā 6 tonnas.

Akcijas dalībnieku viedokļi par dalību tajā bija dažādi – daļa autovadītāju īpaši gaidīja iespēju nodot nolietotās riepas bez maksas, bet citi tāpat būtu to darījuši un vienkārši izmantoja akcijas norises laiku. Arī pavasara tīrīšanas darbi, esot pašizolācijā, vairākkārtīgi izskanēja kā iemesls, kādēļ pieņemts lēmums no riepām atbrīvoties. Vairāki akcijas dalībnieki atzina, ka bija pamanījuši izmestas riepas piemājas mežos vai grāvjos un izvēlējās tās savākt, lai atvestu uz nodošanas vietu, informēja “AJ Power” uzņēmumu grupas komunikācijas direktors Mārtiņš Pudņiks

Līdz šim, kampaņas norises laikā trīs nedēļās – Jelgavā, Bauskā, Baldonē, Ogrē, Jūrmalā un Tukumā kopā tika savāktas aptuveni 60 tonnas riepu.

“AJ Power Recycling” vadītāja Solveiga Grīsle: “Akcijas mērķis ir veicināt cilvēku informētību par to, kur un kā var nodot riepas pārstrādei ikdienā, lai tas nenotiktu tikai reizi gadā. Tas, ko redzam visās pilsētās, kur norisinās akcija – iedzīvotāji nodod četras riepas bez maksas un labprāt piemaksā par riepām, kuras vēlas nodot papildus. Tas pierāda, ka problēma nav tā, ka par riepu nodošanu ir jāmaksā, bet tā, ka neesam riepu nodošanu šķirošanas laukumos padarījuši par savu ikdienu.”

Olaines iedzīvotāji arī turpmāk ir aicināti apmeklēt šķirošanas laukumus, lai godīgā veidā atbrīvotos gan no nolietotajām automašīnu riepām, gan citiem šķirojamajiem atkritumiem.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties