Informācija par "Olaines ūdens un siltums" izsniegtajām atļaujām transportlīdzekļu novietošanai

Drukāt
31.01.2020

Olaines novadā daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieku kopības aizvien biežāk pieņem lēmumu par ceļazīmju uzstādīšanu, kas aizliedz transporta līdzekļu novietošanu pie daudzdzīvokļu mājām bez speciāli izsniegtām AS “Olaines ūdens un siltums” atļaujām.

Lai neveidotos pārpratumi, AS “Olaines ūdens un siltums” informē, kāda veida caurlaides tiek izsniegtas.

Balstoties uz dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu, AS “Olaines ūdens un siltums” izsniedz vienota parauga atļaujas, kuru numuri ir veidoti no sešiem cipariem un pēc kuriem var noteikt, kuram īpašumam (adresei) konkrētā atļauja ir izsniegta. Šādas atļaujas tiek izsniegtas un darbojas tikai uz vienu konkrētu adresi un ir bez noteikta termiņa un nav piesaistītas konkrētam transporta līdzeklim (skat.Paraugs Nr.1)

Otrs AS “Olaines ūdens un siltums” izsniegto atļauju veids ir paredzēts dežūrdienestiem, ģimenes ārstiem un AS “Olaines ūdens un siltums”  darbiniekiem pienākumu pildīšanai, ja tas saistīts ar transporta novietošanu pie dažādiem objektiem (skat.Paraugs Nr.2, Nr.3).

Šādas atļaujas tiek izsniegtas ar mērķi atļaut novietot transportlīdzekli jebkurā vietā Olaines novadā, kas apzīmēta ar ceļazīmi Nr.527 ”Stāvvieta”, Nr.326 “Apstāties aizliegts”, Nr.302 “Braukt aizliegts” un papildzīmi Nr.849 “Izņemot ar AS “Olaines ūdens un siltums” atļaujām”. Šādas atļaujas tiek izsniegtas uz vienu kalendāro gadu un konkrētam transporta līdzeklim.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties