Ūdensskaitītāju rādījumus varēs nodot elektroniski

Drukāt
18.10.2019

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) klienti turpmāk rādījumus par patērēto ūdeni varēs nodot elektroniski uzņēmuma mājas lapā.

Lai nodotu ūdensskaitītāju rādījumus, klientam ir jādodas uz mājas lapu www.ous.lv, kur lapas kreisajā sānā ir sadaļa e.ous.lv. Noklikšķinot uz banera, atvērsies jauns logs, kurā pirmreizēji ielogoties varēs, reģistrējot savu kontu. Šim nolūkam ir jāievada savs e-pasts (vēlams tas pats, uz kuru tiek elektroniski sūtīts OŪS rēķins), jāizdomā droša parole, kas jāievada atkārtoti.

Jāieraksta Klienta numurs vai Rēķina numurs (viens no abiem minētajiem), ko redzat sava rēķina augšējā kreisajā stūrī, kā arī jāievada pēdējā rēķinā redzamā summa, kas parādās ailītē “Kopā apmaksai”. Kad šīs darbības ir veiktas, reģistrācija noslēdzas un uz klienta norādīto e-pastu pienāk vēstule ar reģistrācijas apliecinājumu un linku.

Skaitītāju nodošanas termiņš (katra mēneša beigu datumi) ir redzams katra klienta profilā.

Savukārt klientiem, kas joprojām izvēlēsies nodot ūdensskaitītāju rādījumus papīra formā, būs jāizmanto rēķina apakšā redzamā veidlapa, kas tāpat kā iepriekš būs jāaizpilda un jānogādā uzņēmuma “Olaines ūdens un siltums” pastkastītē, kas atrodas katrā kāpņu telpā.

Savukārt veidlapas skaitītāju rādījumu nodošanai OŪS klientu pastkastītēs vairs netiks piegādātas.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar OŪS Klientu apkalpošanas daļu pa tālruni 67965693

 Taupi savu laiku un saudzē dabu, izmantojot mūsdienīgas iespējas!

 

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties