Olainē tuvojas noslēgumam ES finansētā maģistrālo siltumtīklu rekonstrukcija

Drukāt
30.04.2019

AS „Olaines ūdens un siltums” turpina īstenot Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda  līdzfinansēto projektu (Nr.4.3.1.0/17/A/079) siltuma pārvades sistēmas efektivitātes paaugstināšanai Olaines pilsētā.

Projekta mērķis ir uzlabot Olaines pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmas energoefektivitāti, atjaunojot un rekonstruējot maģistrālos siltumtīklus. Projekta realizācija dos iespēju nodrošināt  nepārtrauktu un stabilu siltumenerģijas piegādi siltumenerģijas patērētājiem, vienlaikus samazinot nelietderīgos siltumenerģijas zudumus.  Arī drošība ir viens no aspektiem siltumtīklu maiņai, jo esošie ir novecojuši un var radīt avāriju riskus.

Pavasarī un vasarā projekta īstenošana siltumapgādes sistēmu rekonstrukcijā ir visaktīvākā, jo siltajā periodā var pabeigt iesāktos darbus, kuru realizēšanai nepieciešams pārtraukums siltumenerģijas un karstā ūdens piegādē.

Šobrīd tehnoloģiskie risinājumi ļauj samazināt atslēguma periodus, kad nepieciešams nomainīt un pārslēgt maģistrālo cauruļvadu galvenos mezglus, tomēr pavisam izvairīties no šādiem atslēgumiem nav iespējams.

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka atsevišķos periodos maija pirmajā un otrajā dekādē un vēlāk arī jūnijā, vairākās daudzdzīvokļu mājās nebūs pieejams karstais ūdens.

AS “Olaines ūdens un siltums” ir paredzējis veikt visus pasākumus, lai pārtraukumi notiktu iespējami īsā laikā un pārslēgumu veikšana nebūtu ilgāka par 3 - 5 dienām un notiktu minimālam daudzdzīvokļu māju skaitam. Skolas un bērnudārzi šajā periodā tiks nodrošināti ar karsto ūdeni, izmantojot lokālos siltuma avotus.

 

Sekojiet informācijai par karstā ūdens atslēgumiem konkrētās adresēs!

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties