Olainē turpinās ES finansētā maģistrālo siltumtīklu rekonstrukcija

Drukāt
23.01.2019

AS „Olaines ūdens un siltums” turpina aktīvi īstenot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta (Nr.4.3.1.0/17/A/079) realizāciju siltuma pārvades sistēmas efektivitātes paaugstināšanai Olaines pilsētā. Projekta mērķis ir uzlabot Olaines pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmas energoefektivitāti, atjaunojot un rekonstruējot maģistrālos siltumtīklus.

Projekta realizācija sniegs iespēju nodrošināt nepārtrauktu un stabilu siltumenerģijas piegādi siltumenerģijas patērētājiem, vienlaikus samazinot nelietderīgos siltumenerģijas zudumus. Arī drošība ir viensno aspektiem siltumtīklu maiņai, jo esošie ir novecojuši un var radīt avāriju riskus.

Projekta īstenošanu Olaines pilsētas iedzīvotāji noteikti pamanīja rudenī un ziemas sākumā, kad pateicoties labvēlīgiem laika apstākļiem, bija iespējams turpināt darbus pie siltumtrašu ieguldīšanas Stacijas, Zemgales, Parka ielās un Drustu gatves rajonā. Līdz šim ir paveikti vairāk kā 50% plānoto zemes darbu, ko bija iespējams īstenot nepārtraucot siltumapgādes piegādi daudzdzīvokļu mājām. Šobrīd aktīvākie darbi ir pārtraukti līdz siltumapgādes sezonas beigām, kad atkal būs iespējams veikt zemes darbus. Kopumā projekta realizācijas četras kārtas paredzēts pabeigt līdz 2019.gada jūlijam.

Projekta realizācijas laikā maģistrālās siltumtrases, kas atrodas atsevišķu dzīvojamo māju pagrabos tiks mainītas, siltuma padevi ierobežojot tikai uz tīklu pārslēgšanas dienu, un šo māju iedzīvotāji iepriekš par plānotajiem darbiem un laikiem tiks informēti atsevišķi.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties