Apkures tarifi šogad nemainīsies

Drukāt
03.10.2018

AS “Olaines ūdens un siltums” 2018./2019.gada apkures sezona sāksies oktobra pirmajā nedēļā, šogad saglabājot līdzšinējo tarifu par siltumapgādes pakalpojumu.

Apkures tarifi Olaines pilsētā jau divas apkures sezonas nav mainījušies un līdz jaungadam par piegādāto siltumenerģiju tiks piemērota cena 46,45 eiro par megavatstundu.

Arī nākamā gada sākumā joprojām spēkā būs minētā cena, taču jau apkures sezonas noslēgumā, vai visticamāk nākamajā apkures sezonā klientiem būs jārēķinās ar tarifa pieaugumu.

Šobrīd situācija salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem ir mainījusies, jo notikusi  gāzes tirgus liberalizācija un AS “Olaines ūdens un siltums” var izvēlēties jebkuru piegādātāju ar izdevīgāko cenu piedāvājumu.

Šogad apkures sezonas sākumā iedzīvotāju parāds par apkuri salīdzinājumā ar pērno sezonu ir sarucis par aptuveni 57 tūkstošiem eiro, kas izskaidrojams ar to, ka veiksmīgi izveidojusies klientu komunikācija ar uzņēmuma parādu piedziņas speciālisti. Pateicoties atgriezeniskajai saitei, klienti spējuši uzlabot maksājumu disciplinētību. Īpaši gribas pateikties klientiem, kas ne tikai spējuši laikus norēķināties par saņemtajiem apkures pakalpojumiem, bet arī jauno apkures sezonu sāk ar pozitīvu bilanci jau otro gadu pēc kārtas, proti, ir iedzīvotāji, kuri jau veikuši iemaksas, tādējādi mazinot finansiālo slogu apkures sezonas laikā. “Olaines ūdens un siltums” pateicas apzinīgajiem klientiem un aicina arī citus daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus savlaicīgi norēķināties par piegādāto siltumenerģiju, kā arī pieteikties māju renovācijas programmai, kuras īstenošana ļauj ietaupīt pat vairāk nekā pusi no maksājumiem par apkuri, kā arī veidot energoefektīvu mājokli bez siltuma zudumiem.

Līdzīgi kā citus gadus galvenais kritērijs apkures pieslēgšanai nav mainījies – tā ir diennakts gaisa vidējā temperatūra – ja tā trīs dienas pēc kārtas ir zemāka par +80, kā arī pašu iedzīvotāju iniciatīva, kas izteikta dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumā.

“Olaines ūdens un siltums” regulāri veic dzīvojamo māju siltummezglu profilaktisko apkopi,  pirms apkures sezonas uzsākšanas ir veiktas visu dzīvojamo māju siltumapgādes sistēmu hidrauliskās pārbaudes, kuru laikā konstatētie defekti ir novērsti.

Tāpat kā iepriekšējās apkures sezonās tiks iepirkta un pilsētas siltumapgādē izmantota koģenerācijas stacijās saražotā siltumenerģija – gan no AS “Olenergo”, gan SIA “ETO”.

Ja, sākoties apkures sezonai, dzīvokļu īpašnieki konstatē, ka radušās kādas tehniskas problēmas un siltumapgāde netiek kvalitatīvi nodrošināta (piemēram, daļa radiatoru ir auksti), lūdzam informēt par to  “Olaines ūdens un siltums” Tehnisko dienestu, zvanot 26802210 (visu diennakti).

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties