Kūdras ielas 3 nama fasāde iegūst jaunu veidolu

Drukāt
20.12.2017

Septembra nogalē sāktie renovācijas darbi Kūdras ielā 3 pirms Ziemassvētkiem iegūst acij tīkamus rezultātus, ko var redzēt ikviens olainietis.

Pirmajos renovācijas mēnešos Kūdras ielā 3 ir pilnībā nomainīta apkures sistēma, kas apkures sezonas sākumā prasīja zināmu pacietību no mājas iedzīvotājiem, tāpēc AS “Olaines ūdens un siltums” pateicas ikvienam dzīvokļa īpašniekam par izpratni un sadarbību. Pie padarītajiem darbiem ierindojas arī nomainītie logi un nosiltinātais cokols.

Šobrīd tiek siltināts pagrabs un mājas fasāde.

Ēkas atjaunošanas darbi notiek, izmantojot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes valsts atbalsta programmu, ko īsteno finanšu institūcija ALTUM ar Eiropas Savienības fondu (ES) finansējumu. Kopumā mājas renovācijā tiks ieguldīti 347 484 eiro. No tiem puse jeb 173 742  eiro ir ES fondu grants jeb dāvinājums no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem.

Plānots, ka pēc renovācijas darbu pabeigšanas mājas Kūdras ielā 3 vidējais apkures siltumenerģijas patēriņš gadā samazināsies vairāk nekā uz pusi, proti, pašreizējo 127,3 kWh/m2 vietā tas būs 54,2 kWh/m2 gadā (energoaudita dati).

Renovācijas projektā būvniecības darbus īsteno SIA "GS CELT", kas šīs tiesības ieguva, uzvarot iepirkuma konkursā.

 

 

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties