Siltumapgādi mājām pakāpeniski pieslēgs no 6.oktobra

Drukāt
05.10.2016

a/s “Olaines ūdens un siltums” informē, ka 6.oktobrī plāno sākt apkures sezonu Olainē, pakāpeniski pieslēdzot centralizēto siltumapgādi Olaines daudzdzīvokļu mājām. SIA "Zeiferti" apsaimniekotajās mājās apkure pakāpeniski tiek pievienota jau šonedēļ.

Savukārt izglītības un sabiedriskajās iestādēs apkure ir pieslēgta.

 “Olaines ūdens un siltums” ir veicis dzīvojamo māju siltummezglu profilaktisko apkopi,  pirms apkures sezonas uzsākšanas ir īstenotas visu dzīvojamo māju siltumapgādes sistēmu hidrauliskās pārbaudes, kuru laikā konstatētie defekti ir novērsti. Visās dzīvojamās mājās uzstādītie siltumenerģijas skaitītāji ir metroloģiski pārbaudīti.

Uzņēmums arī atgādina, ka apkure ir maksas pakalpojums, par ko daļa iedzīvotāju nav norēķinājušies un kopš pērnās apkures sezonas parādu summa septembrī bija 471 tūkstotis eiro. Protams, vislabāk, ja mājai nav parādu par siltumenerģiju, bet, ja tomēr tādi ir, būtu jāvienojas ar apsaimniekotāju par parāda nomaksas kārtību.

“Olaines ūdens un siltums” vēlas atgādināt, ka nosacījumi, lai pieslēgtu apkuri, ir vienkārši. Apsaimniekotāja darbību nosaka ārgaisa temperatūra un iedzīvotāju vēlmes. Nepieciešama tikai iniciatīva no iedzīvotājiem, kuri iesniedz apsaimniekotājam iesniegumu ar vairāk kā 50% mājas dzīvokļu īpašnieku parakstiem par apkures sezonas uzsākšanu.  Ja dzīvokļu īpašnieki nelemj savādāk, tad apkuri uzsāk vadoties no diennakts vidējās gaisa temperatūras.

 

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties