Aicinājums atbildīgi pieņemt lēmumus

Drukāt
16.12.2015

Tā kā vairākās mājās Olaines pilsētā aktīvi norit renovācijas sākumposma aktivitātes (mājas iedzīvotāju sapulces, aptaujas), AS „Olaines ūdens un siltums” aicina iedzīvotājus izturēties atbildīgi pirms lēmumu pieņemšanas. Uzņēmums atgādina, ka parakstam aptaujas anketā ir juridisks spēks (“Dokumentu juridiskā spēka likums”).

Tā kā daudzdzīvokļu mājās Olaines novadā dzīvokļu īpašnieki ir izrādījuši interesi par ēku renovācijas projektu realizāciju, AS „Olaines ūdens un siltums”, kā namu pārvaldniece un  apsaimniekotāja, saskaņā ar LR likuma „Dzīvokļa īpašuma likums” 20.panta nosacījumiem, izsludina dzīvokļu īpašnieku aptaujas ar mērķi pieņemt lēmumu par daudzdzīvokļu māju renovācijai nepieciešamās tehniskās dokumentācijas sagatavošanu.

Pozitīva lēmuma pieņemšanas gadījumā, AS „Olaines ūdens un siltums”, piesaistot sertificētus speciālistus un firmas, veic tehniskās dokumentācijas sagatavošanu daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas projektu realizācijai.

Sagaidāmās tehniskās apsekošanas, energoaudita  un vienkāršotās renovācijas projekta izstrādes izmaksas, tai skaitā PVN 21%, tiks segtas no Olaines novada pašvaldības piešķirtā finansējuma līdzekļiem.

„Olaines ūdens un siltums” aicina dzīvokļu īpašniekus pārdomāt savu nostāju pirms lēmumu parakstīšanas, jo parakstus nav iespējams “atcelt”, “mainīt” vai tml. Informējam, ka jau pieņemtos lēmumus var apstrīdēt tikai tiesas ceļā (“Dzīvokļa īpašuma likums”, 16.pants (4) ).

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties