Valsts kontrole aicina iedzīvotājus sniegt informāciju par dzīvojamo māju apsaimniekošanu

Drukāt
22.07.2015

Vai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšana tiek veikta efektīvi un atbilstoši normatīvo aktu prasībām? Lai sniegtu atbildi uz šo jautājumu, Valsts kontrole ir uzsākusi lietderības revīziju „Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas efektivitāte un atbilstība normatīvo aktu prasībām”.

Revidenti veic pārbaudes Talsu, Ludzas, Grobiņas, Olaines, Dobeles novadu, Jēkabpils, Rēzeknes un Liepājas pilsētu pašvaldības kapitālsabiedrībās, kas nodrošina daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanu.

Lai iegūtu pēc iespējas plašāku un detalizētāku informāciju, Valsts kontrole ir sagatavojusi anketu un aicina iedzīvotājus iesaistīties, un aktīvi paust viedokli par savu māju apsaimniekošanu.

Valsts kontrole apliecina, ka saņemtā informācija būs konfidenciāla un netiks izpausta citām personām. Iegūtās ziņas tiks izmantotas tikai apkopotā veidā, nenorādot personu datus.

Anketa atrodama Valsts kontroles mājaslapā :

http://www.lrvk.gov.lv/aptaujas-anketa-lietderibas-revizijas-daudzdzivoklu-dzivojamo-maju-parvaldisanas-efektivitate-un-atbilstiba-normativo-aktu-prasibam-ietvaros/

 

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties