Grēnes ciema iedzīvotāju ievērībai – kā pieslēgt nekustamo īpašumu centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai

Drukāt
24.02.2015

Noslēgumam tuvojas ERAF projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Olaines novada Grēnes ciemā” (3DP/3.4.1.1.0/13/APIA/CFLA/014) realizācija. Šobrīd jau pilnībā pabeigta ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve.

 

 

 

 

 

 

 

Nepieciešamo ceļu segumu atjaunošanu un labiekārtošanu plānots veikt, sagaidot šiem darbiem piemērotus laika apstākļus. Plānots, ka visi būvdarbi būs pilnībā pabeigti un objekti nodoti ekspluatācijā 2015.gada maijā.

Lai uzreiz pēc objektu nodošanas ekspluatācijā Grēnes ciema iedzīvotājiem būtu iespēja izmantot centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus, AS „Olaines ūdens un siltums” aicina namu īpašniekus jau tagad saņemt tehniskos noteikums ūdensvadaun kanalizācijaspieslēguma ierīkošanai.

Tehnisko noteikumu saņemšanai ir nepieciešams iesniegt iesniegumu, elektroniski nosūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi info@ous.lv vai arī papīra formā, iesniedzot iesniegumu  klātienē AS „Olaines ūdens un siltums”, Kūdras ielā 27, Olainē, LV -2114, 3. stāvā uzņēmuma darba laikā (skatīt - www.ous.lv).   

Iesniegumā jāizsaka lūgumu izsniegt tehniskos noteikumus ūdensvadaun kanalizācijaspieslēguma ierīkošanai, norādot nekustamā īpašuma precīzu adresi un kadastra numuru, kā arī iesnieguma iesniedzēja vārdu, uzvārdu un precīzu kontaktinformāciju.

AS „Olaines ūdens un siltums” darbinieki 10 dienu laikā sagatavos un izsniegstehniskos noteikums ūdensapgādes un kanalizācijas pieslēguma ierīkošanai.

Lai uzsāktu ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu lietošanu, pieslēgumu ierīkotājam nepieciešams uzrādīt pieslēgumu ierīkošanas darbus AS „Olaines ūdens un siltums” tehniskā dienesta darbiniekiem. Sīkāka informācija par tehniskajām prasībām un darbu pieņemšanas kartību tiks izklāstīta tehniskajos noteikumus.

AS „Olaines ūdens un siltums” pateicasGrēnes ciema iedzīvotājiem par līdz šim izrādīto izpratni un atbalstu būvniecības procesam.

 

AS „Olaines ūdens un siltums”

valdes loceklis Viesturs Liepa

tālr. 26411988

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties