Stājies spēkā samazinātais siltumenerģijas apgādes tarifs

Drukāt
09.12.2014

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija ir apstiprinājusi AS „Olaines ūdens un siltums” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu, kas zemāks nekā iepriekšējā apkures sezonā.

Salīdzinot ar līdz šim piemēroto tarifu, jaunais siltumenerģijas tarifs pie esošās dabasgāzes cenas ir par 11% jeb 7,34 eiro par megatvatstundu mazāks. Siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifa samazinājums ir panākts, jo samazinājušas siltumenerģijas apgādes pakalpojumu izmaksas. Jaunais siltumapgādes pakalpojumu tarifs stājās spēkā no 2014.gada 1.novembra. 

AS „Olaines ūdens un siltums” daļu no siltumtīklos nodotās siltumenerģijas iepērk no cita komersanta, kas ziemas sezonā nodrošina vidēji 30% no pilsētai nepieciešamā siltumenerģijas apjoma. Tā kā šāds sadarbības modelis ir bijis rezultatīvs, tad tas ir bijis arī viens no iemesliem siltumapgādes pakalpojumu tarifu samazinājumam.

AS „Olaines ūdens un siltums” ir noslēdzis sadarbības līgumu ar vēl vienu komersantu, no kura, uzsākot apkures sezonu, saskaņā ar noslēgto līgumu apkures sezonā no oktobra līdz maijam), ik mēnesi tiks iepirkti apmēram 20% no kopējā tīklos nodotā siltumenerģijas apjoma. Visi nepieciešamie būvdarbi, iekārtu instalācijas un salāgošanas darbi ir paveikti un šobrīd ar šo komersantu noris koriģējošais darbs, lai šī ģenerācijas stacija veiksmīgi iekļautos kopējā siltumapgādes sistēmā. Olaines iedzīvotāji jau šogad savos namos saņems lētāku siltumu.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties