Olaines novadā maijā varētu mainīties siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi

Drukāt
02.04.2024

AS “Olaines ūdens un siltums” informē, ka ir sagatavots un iesniegts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) apstiprināšanai jauns Olaines pilsētas un Pārolaines ciema siltumenerģijas apgādes pakalpojumu noteiktā tarifa aprēķins. Jaunais tarifs ir 66,19  EUR/MWh, kas ir par 26,2% mazāks kā no 2023.gada 1.decembra spēkā esošais.

Paredzēts, ka jaunais tarifs stāsies spēkā 2024.gada 2.maijā.

Paziņojums par noteikto tarifu Latvijas Vēstnesis.

Pieteikums iesniegts regulatorā, ņemot vērā SPRK piešķirto atļauju AS “Olaines ūdens un siltums” pašai noteikt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus kurināmā cenas izmaiņu gadījumā.

Tāpat ir sagatavots un iesniegts SPRK apstiprināšanai jauns Jaunolaines un Stūnīšu ciema siltumenerģijas apgādes pakalpojumu noteiktā tarifa aprēķins. Jaunais noteiktais siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs ir 88,03 EUR/MWh, kas ir par 1,3% mazāks kā pašreiz spēkā esošais tarifs.

Paredzēts, ka jaunais tarifs stāsies spēkā 2024.gada 2.maijā.

Paziņojums par noteikto tarifu Latvijas Vēstnesis.

Noteikto tarifu izmaiņas pret spēkā esošajiem tarifiem ir saistītas ar dabasgāzes cenas izmaiņām. Dabasgāzes cenas izmaiņām ir mazāka ietekme uz Jaunolaines un Stūnīšu ciema siltumenerģijas apgādes tarifiem, jo to galvenā komponente ir šķelda.

Noteiktie tarifi stāsies spēkā, ja SPRK nebūs pieņēmusi un publicējusi oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" lēmumu par noteikto tarifu spēkā stāšanās atsaukšanu.

SPRK tarifus apstiprina bez pievienotās vērtības nodokļa.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties