Sīkdatņu lietošana

Drukāt

Sīkdatņu politika

Informēšana par personas datu apstrādi

Pārzinis personas datu apstrādei ir Akciju sabiedrība "OLAINES ŪDENS UN SILTUMS" (turpmāk – OŪS), juridiskā adrese: Kūdras iela 27, Olaine, Olaines novads, LV-2114; tālrunis: +371 67964390; e-pasts: info@ous.lv.

 

Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē https://www.ous.lv/

Tīmekļa vietnes https://www.ous.lv/ kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes.

 

Apmeklējot šo tīmekļa vietni, lietotājam tiek attēlots paziņojums par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja lietotājs apstiprina sīkdatnes pieņemšanu, bet konkrēti analītisko, statistikas vai reklāmas, vai visas kopā, tad sīkdatnes izmantošanas tiesiskais pamats ir datu subjekta piekrišana (Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 6. panta pirmās daļas a) apakšpunkts) un lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem. Noraidot sīkdatnes, lietotājs noraida visas (vai tās, kurām nepiekrita) neobligātās un trešo pušu sīkdatnes, ko izmanto šī tīmekļa vietne, izņemot nepieciešamās/funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanai.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni.


Attiecīgi sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu.


Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Ja vēlaties, Jūs varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Vienīgi jāņem vērā, ka tad atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, turklāt iespējams, ka daži pakalpojumi un funkcijas tajā nedarbosies.


Sīkdatņu iestatījumus lietotājs var mainīt jebkurā laikā savas ierīces interneta pārlūkprogrammā. Piemēram, jūs varat atcelt doto piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai, atzīmējot savā pārlūkprogrammā funkciju, kas ļauj noraidīt visus sīkdatņu saglabāšanas priekšlikumus. Sīkdatnes, kuras ir saglabātas uz lietotāja iekārtas, izdzēst ir iespējams ar lietotāja aktīvu rīcību. OŪS nav iespēju iejaukties lietotāja ierīces darbībā un veikt attiecīgu sīkdatņu dzēšanu. Šos iestatījumus jūs varat atrast savas interneta pārlūkprogrammas izvēlnēs “Iespējas” vai “Preferences”. Vairāk informācijas par to, kā konfigurēt savas ierīces interneta pārlūkprogrammu, jūs varat atrast zemāk norādītajās Interneta pārlūkprogrammu mājaslapās:

 

Tīmekļa vietnē https://www.ous.lv/ izmantotās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes

Nosaukums

Nodrošinātājs

Nolūks

Termiņš

PHPSESSID

www.ous.lv

Sīkdatne, ko ģenerē lietojumprogrammas, pamatojoties uz PHP valodu. Tas ir vispārējas nozīmes identifikators, ko izmanto, lai uzturētu lietotāja sesijas mainīgos. Parasti tas ir nejauši ģenerēts skaitlis, un tā izmantošana var būt specifiska vietnei, taču labs piemērs ir reģistrēta lietotāja statusa saglabāšana starp lapām.

Uz sesijas laiku

 

 

Veiktspējas sīkdatnes

Nosaukums

Nodrošinātājs

Nolūks

Termiņš

_ga

 Google LLC

Šis sīkfailu nosaukums ir saistīts ar Google Universal Analytics - tas ir nozīmīgs Google biežāk izmantotā analīzes pakalpojuma atjauninājums. Šis sīkfails tiek izmantots, lai atšķirtu unikālos lietotājus, kā klienta identifikatoru piešķirot nejauši ģenerētu skaitli. Tas ir iekļauts katrā vietnes pieprasījumā un tiek izmantots, lai aprēķinātu apmeklētāju, sesiju un kampaņu datus vietņu analīzes pārskatos.

2 gadi

_gat

Šo sīkfailu ir iestatījis Google Analytics. Tajā tiek saglabāta un atjaunināta katras apmeklētās lapas unikālā vērtība, un tā tiek izmantota, lai uzskaitītu un izsekotu lapu skatījumus.

1 minūte

_gid

Šis sīkfailu nosaukums ir saistīts ar Google Universal Analytics, saskaņā ar dokumentāciju tas tiek izmantots, lai ierobežotu pieprasījumu līmeni - ierobežojot datu vākšanu vietnēs ar augstu datplūsmu.

1 diena

 

 

Šī OŪS tīmekļa vietnes sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt mainīta, kur aktuālā politikas versija ir publicēta šajā interneta vietnē.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā ar Olaines novada pašvaldības personas datu aizsardzības speciālistiem datu aizsardzības jautājumos var sazināties, rakstot uz e-pastu datu.specialists@olaine.lv.