OŪS atsācis ūdens patēriņa skaitītāju nomaiņu dzīvokļos

Drukāt
20.05.2021

AS “Olaines ūdens un siltums” vēlas informēt klientus, ka ņemot vērā to, ka ir atcelta pandēmijas dēļ izsludinātā ārkārtējā situācija valstī, uzņēmuma Kontroles daļa ir atsākusi ūdens patēriņa skaitītāju nomaiņu.

Kontroles daļas darbinieki pakāpeniski sazināsies ar tiem klientiem, kuru dzīvokļos skaitītāju nomaiņa bija plānota laikā no novembra līdz aprīlim, kad bija ārkārtējā situācija, un vienosies ar katru klientu individuāli par skaitītāju nomaiņas laiku.

Savukārt tie klienti, kuru dzīvokļos ūdens skaitītāju verificēšana nepieciešama pēc ārkārtējās situācijas beigām, pašiem jāsazinās ar Kontroles daļu, lai vienotos par laiku, kad to var izdarīt.

Kontroles daļas tālrunis: 67964132

AS “Olaines ūdens un siltums” saviem klientiem atgādina, ka ārkārtas stāvokļa dēļ ūdens patēriņa skaitītāju nomaiņa tika pārcelta (nevis atcelta).

Arī Ekonomikas ministrija norāda, ka ārkārtējās situācijas laikā skaitītāju atkārtotās verificēšanas nodrošināšanas termiņš tiek pagarināts. Tāpat, ja skaitītāja verificēšanas termiņš beidzas triju mēnešu laikā pēc ārkārtējās situācijas beigām, tiek dots papildu laiks, proti, tik liels termiņa pagarinājums, lai kopējais laiks, kad ir iespējams veikt atkārtoto verificēšanu, ir trīs mēneši.

Vienlaikus, lai samazinātu iedzīvotāju inficēšanās risku ar Covid-19, tiek paredzēts, ka arī to ūdens patēriņa skaitītājus, kuru verificēšanas termiņš ir beidzies pirms ārkārtējās situācijas, ir jāverificē trīs mēnešu laikā pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties