Olainē no 10.marta siltumenerģijas tarifs būs par 3,7% zemāks

Drukāt
22.02.2021

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi AS "Olaines siltums un ūdens" jaunus siltumenerģijas tarifus. No 2021.gada 10.marta siltumenerģijas tarifs būs par 3,7% zemāks - 41,77 EUR/MWh (bez PVN).

Siltumenerģijas tarifs samazinājies, pateicoties iepirktās siltumenerģijas cenu samazinājumam 7,2% apmērā. AS "Olaines ūdens un siltums" siltumenerģiju iepērk no diviem siltumapgādes komersantiem.

Starp 30 lielākajām Latvijas pilsētām Olainē būs viens no zemākajiem siltumenerģijas tarifiem valstī.

SPRK 2020.gada aprīlī piešķīrusi AS "Olaines ūdens un siltums" atļauju pašai noteikt siltumenerģijas tarifus iepirktās siltumenerģijas un kurināmā cenu izmaiņu gadījumā. Tas nozīmē, ja iepirktās siltumenerģijas cena un /vai kurināmā cena nākotnē būs zemāka par to, kas iekļauta tarifā, komersantam ir pienākums noteikt zemāku tarifu.

AS "Olaines ūdens un siltums" pašas piedāvāto siltumenerģijas tarifu aprēķinu iesniedza SPRK 2021.gada 1.februārī. SPRK izvērtēja iesniegtos siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus un to pamatojumu, secinot, ka tarifi atbilst metodikai un ir pamatoti.

Ar siltumenerģijas tarifiem citās Latvijas pilsētās var iepazīties SPRK mājaslapā publicētajā INTERAKTĪVAJĀ KARTĒ.

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!

 

Ienākt savā lietotāja kontā

Izveidot savu profilu

Jaunam lietotājam reģistrēties kā
Reģistrēties