Atgādinājums klientiem - neaizmirsti nodot ūdensskaitītāju rādījumus

26.03.2020

Tā kā ir pienākusi mēneša izskaņa, AS “Olaines ūdens un siltums” vēlas atgādināt saviem klientiem, ka ir jānodod ūdensskaitītāju rādījumi un šobrīd visvienkāršākais un drošākais veids kā to izdarīt - iesniegt rādījumus elektroniski! Otra iespēja -  iesniegt rādījumus uz papīra veidlapas. Jebkurā gadījumā - skaitītāju rādījumi ir jānodod katru mēnesi.

Priecājamies par visiem klientiem, kas jau kādu laiku izmanto iespēju ūdensskaitītāju rādījumus nodot elektroniski, izmantojot baneri e.ous.lv. Skaitītāju nodošanas termiņš (katra mēneša beigu datumi) ir redzams katra klienta profilā.

Savukārt tiem klientiem, kas dažādu apstākļu dēļ izvēlējušies ūdensskaitītāju rādījumus nodot papīra formātā, katru mēnesi ir jāaizpilda OŪS rēķina apakšā redzamā veidlapa un jānogādā uzņēmuma “Olaines ūdens un siltums” pastkastītē, kas atrodas katrā daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā. Atgādinām, ka AS “Olaines ūdens un siltums” vairs nepiegādā veidlapas ūdensskaitītāju rādījumu nodošanai jūsu pastkastītēs!

Lūgums ievērot arī rēķinā norādīto ūdensskaitītāju rādījumu nolasīšanas datumu.

Atgādinām, ka nodot rādījumus par patērēto ūdeni elektroniski uzņēmuma mājas lapā var tikai daudzdzīvokļu māju klienti (Olainē un Pionieru ielā, Jaunolainē), kas pakalpojumu saņem no AS “Olaines ūdens un siltums”. Daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem, kuru ūdensskaitītāju rādījumi tiek nolasīti attālināti, nav rādījumi jānodod elektroniski.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar OŪS Klientu apkalpošanas daļu.

#paliecmājās un izmanto e.ous.lv